סמסו מזל טוב לשגיא ברייטנר שציין השבוע את יום הולדתו ה- 24 וחגג אותם אמש במועדון השלוותה שבתל אביב. זאת בהחלט השנה המוצלחת בחייו של אמן הביטבוקס והשורד הצעיר, שגיא ברייטנר לא רק שתפס גל בזכות השתתפותו בריאליטי, הוא הצטרף לקאסט העונה החדשה של "הכל הולך " לצד מלי לוי, דנה פרידר ומולי שולמן ומדובר בקפיצה אדירה לקריירה שלו. מעבר לכך הוא נבחר לשמש פרזנטור לצד רוסלנה רודינה, ואף חובק זוגיות חדשה עם בחורה יפהפיה העונה לשם גיל לבנת.

לביט בוקס הצעיר יש את כל הסיבות בעולם לחגוג תוסיפו לזה את יום הולדתו וחגיגות השנה החדשה והרי לכם סיבה למסיבה המונית בנמל תל אביב מלאה באלכוהול. נהרו להרים איתו לחיים חבריו הטובים לאיי פלאוון האקסית מעיין אדם עם החבר החדש עורך צינור לילה אדם שפיר, בר זומר ובן זוגה אביב כהן, וכמובן הצמודה החדשה של ברייטנר גיל לבנת.


איך אומרים מזל טוב בביט בוקס? שגיא ברייטנר (צילום: אינסטגרם)איך אומרים מזל טוב בביט בוקס? שגיא ברייטנר (צילום: אינסטגרם)

מאז שהזוגיות הטרייה של ברייטנר יצאה אל העולם, הוא מרבה לשתף בחשבון האינסטגרם שלו אחריו יש לא פחות מ-215 אלף עוקבים את החברה החדשה. אתמול זה היה השיא כאשר העלה שלל סרטונים של לבנת רוכשת מוצרים בסופר ליד הבית... אהבה צעירה זה משהו.


הברית מאיי פלאוון. ברייטנר עם מעיין אדם ובר זומר (צילום: אינסטגרם)הברית מאיי פלאוון. ברייטנר עם מעיין אדם ובר זומר (צילום: אינסטגרם)

גיל לבנת. זורמת איתו על סרטונים בסטורי (צילום: אינסטגרם)גיל לבנת. זורמת איתו על סרטונים בסטורי (צילום: אינסטגרם)