חודשיים חלפו מאז ציינו הזוג המאורס הטרי דניאלה פיק והבמאי קוונטין טרנטינו מסיבת אירוסים בסגנון הוליוודי במלון יוקרתי בהרצליה לצד בני משפחה ומקבץ חברים קרובים של משפחת פיק. כעת מגיע תורם של החברים הטובים של טרנטינו שירימו לחיים לבמאי הנודע. אמש חגגו פיק וטרנטינו מסיבת אירוסים נוספת רק שהפעם היא נערכה בניו יורק במסעדה מקומית ידועה. פיק לבשה שמלה מיני לבנה עם בלייזר לבן וטרנטינו לבש טוקיסדו מעונב עם מכנסיים דמוי ג'ינס.

לארוחה האינטימית התייצבו החברים הטובים של הבמאי ביניהם, תאמינו או לא, כוכבי ספרות זולה, ברוס וויליס, אומה תורמן וסמואל ל. ג'קסון שהכירו לראשונה את הכלה לעתיד הישראלית. הכוכבת אומה תורמן למי שלא מעודכן הייתה בעברה הרחוק והקרוב בזוגיות עם טרנטינו בשנת 2003 היא בגדה בבן זוגה אית'ן הוק עם הבמאי הנודע, ולפני שלוש שנים אחרי שני עשורים של ידידות קרובה, השניים הפכו רישמית לזוג, זוגיות שבסופה לא צלחה ושהניים נותרו בקשרי חברות הדוקים. נראה כי למרות שטרנטינו ותורמן הם צמד אקסים טריים, פיק לא חשה מאויימת וחגגה עם הכוכבת ההוליוודית את אירוסיה.

דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו. מחכים כבר לחתונה (צילום: אינסטגרם)דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו. מחכים כבר לחתונה (צילום: אינסטגרם)


מחכים כבר לחתונה!!! הזוג המאושר (צילום: אינסטגרם)מחכים כבר לחתונה!!! הזוג המאושר (צילום: אינסטגרם)

כמובן שאביה המרוגש של דניאלה, המאסטרו צביקה פיק לא נשאר אדיש והעלה גם הוא תמונה של הזוג המאורס כיאה לאב גאה שישמח מאד להפוך כמה שיותר מהר לסבא לצאצאים של ביתו והבמאי ההוליוודי.

חגגו עם ברוס וויליס ואומה תורמן (צילום: אינסטגרם)חגגו עם ברוס וויליס ואומה תורמן (צילום: אינסטגרם)

זכרונות ממסיבת האירוסין בארץ (צילום: ניר סגל)זכרונות ממסיבת האירוסין בארץ (צילום: ניר סגל)זכרונות ממסיבת האירוסין בישראל (צילום: ניר סגל)זכרונות ממסיבת האירוסין בישראל (צילום: ניר סגל)
אבא גאה. צביקה ודניאלה פיק (צילום: יחאבא גאה. צביקה ודניאלה פיק (צילום: יח