אחת הדוגמניות המצליחות בישראל, אסתי גינזבורג, לא מיהרה לדבר ולשתף את חייה הפרטיים מאז נודע בחודש אוגוסט האחרון שהיא בהיריון, לכן גם לא שחררה בחשבון האינסטגרם שלה תמונות בטן מפלילות. כזכור, גינזבורג, הודיעה בסוף שנת 2016 כי היא נמצאת בתחילתו של הריון שני. עם זאת, כעבור תקופה בה שמרה על שתיקה, החליטה הדוגמנית לשתף את העובדה שעברה הפלה, בראיון שהעניקה לאחד העיתונים לא מזמן.

היום בבוקר יום שלישי - פעמיים כי טוב, החליטה הדוגמנית בת ה- 27 לשתף את עוקביה בתמונה שלה בבגד ים על איזו יאכטה שנראית סופר יוקרתית. תחת התמונה הוסיפה את הכיתוב: "עדיין מדגמנת בבגד ים- למה לא". באופן חד משמעי אנחנו מסכימים ונשמח לראות אותה מדגמנת לנו בגדי ים עד שבוע 40. גינזבורג תמיד ייצגה את האישה הסקסית שלא מאמינה בהרעבות ודוגלת בדימוי גוף בריא, לכן גם כעת בהריון ללא ספק מתאים לה להמשיך להרגיש נשית ומהממת ולדגמן בכל בגד בו היא חפצה.


עדיין מדגמנת בבגד ים ולמה לא? (צילום: אינסטגרם)עדיין מדגמנת בבגד ים ולמה לא? (צילום: אינסטגרם)


גינזבורג הנשואה ל לאיש העסקים המצליח עדי קייזמן, נמצאת בחודש החמישי להריון וצפויה ללדת אח או אחות לרפאל בן השנתיים באזור חודש פברואר בתחילת השנה הבאה. מרגישים שתקופת הבייבי בום סלבס פוקדת אותנו כל השנה.


מצפים לבייבי שני. אסתי גינזבורג ועדי קייזמן (צילום: אביב חופי)מצפים לבייבי שני. אסתי גינזבורג ועדי קייזמן (צילום: אביב חופי)יפה כל השנה בבגד ים (צילום: עידו לביא)יפה כל השנה בבגד ים (צילום: עידו לביא)


עם הפמלייה של אליט מודלס: נטע אלחמיסטר וקורל סימנוביץ'. (צילום: טל שירי ורוית בראומן)עם הפמלייה של אליט מודלס: נטע אלחמיסטר וקורל סימנוביץ'. (צילום: טל שירי ורוית בראומן)


עם הפמלייה של אליט מודלס. גינזבורג, אלחמיסטר וזומר. (צילום: טל שירי ורוית בראומן)עם הפמלייה של אליט מודלס. גינזבורג, אלחמיסטר וזומר. (צילום: טל שירי ורוית בראומן)