כפי שדיווחנו אמש, בשבת האחרונה חגגו קוונטין טרנטינו ודניאל פיק מסיבת אירוסים הוליוודית נוצצת שנערכה ב- SOCIALISTA בסוהו שבניו יורק. את המסיבה ארגן חברו הטוב של טרנטינו מפיק הקולנוע הנודע הארווי ווינשטיין יחד עם אחיו שהעניק לזוג המאורס מצלמה עם חריטה של "מר וגברת טרנטינו". בנוסף העניקו הארווי ואשתו המעצבת ג'וג'ינה צ'פמן, לפיק במתנה שרשרת יהלומים של טיפאני עם האות T המציינת את שם משפחתו של טרנטינו שבקרוב יהפוך לשם משפחתה והיא תאלץ להיפרד מהפיק המפורסם או לפחות להוסיף.

מדורי הבידור ברחבי העולם סיקרו את מסיבת האירוסים הנוצצת והמתינו עם צלמי פפארצי מחוץ למקום לתעד את הכוכבים ההוליוודים שנהרו למסיבה ביניהם שמות כמו אדוארד נורטון ,אומה תורמן, ברוס ויליס, סמואל ל' ג'קסון, דיאנה קרוגר, ואחרים. מדורי הבידור הנחשבים ביותר בעולם החל מ6 פייג', פיפל, דיילי מייל, ניו יורק פוסט, פוקס ניוז תיעדו בעדשות הפפארצי את המוזמנים ואת הזוג המלכותי ואף עשו תקריב ליהלום הגדול בטבעת האירוסים שקיבלה פיק מהבמאי ההוליוודי .

הזוג המאורס מככב בדיילי מייל. (צילום: מתוך דיילי מייל)הזוג המאורס מככב בדיילי מייל. (צילום: מתוך דיילי מייל)

בנוסף, התקשורת האמריקאית גם שיתפה בתמונות דוגמנות של פיק מחשבון האינסטגרם הפרטי שלה והרעיפה עליחה תשבוחות ומחמאות באתרים השונים כמו "הארוסה המהממת שלו", דוגמנית ושחקנית ישראלית עוצרת נשימה". במהלך האירוע האקסית והכוכבת ההוליוודית אומה תורמן הרימה כוסית לחיי הזוג המאושר ואמרה שהיא שמחה לראות אותו מאושר עם דניאלה". הבחורות הישראליות לא מפסיקות לעשות לנו כבוד מעבר לים.הטבעת הענקית שקנה טרנטינו לדניאלה שלנו (צילום: מתוך דיילי מייל)הטבעת הענקית שקנה טרנטינו לדניאלה שלנו (צילום: מתוך דיילי מייל)

 
נראה שהיה לו כיף לאללה. וויליס מבסוט (צילום: מתוך דיילי מייל)נראה שהיה לו כיף לאללה. וויליס מבסוט (צילום: מתוך דיילי מייל)
מי אמר ברוס וויליס ואדוארד נורטון ולא קיבל?? (צילום: מתוך דיילי מייל)מי אמר ברוס וויליס ואדוארד נורטון ולא קיבל?? (צילום: מתוך דיילי מייל)
מחכים לחתונה!!! פיק וטרנטינו (צילום: מתוך דיילי מייל)מחכים לחתונה!!! פיק וטרנטינו (צילום: מתוך דיילי מייל)
אורחים לגיטימיים במסיבת אירוסים. אומה תורמן ודיאן קרוגר. (צילום: מתוך: דיילי מייל)אורחים לגיטימיים במסיבת אירוסים. אומה תורמן ודיאן קרוגר. (צילום: מתוך: דיילי מייל)
גם סמואל ל' ג'קסון איז אין דה האוס (צילום: מתוך דיילי מייל)גם סמואל ל' ג'קסון איז אין דה האוס (צילום: מתוך דיילי מייל)