עכשיו זה רשמי, אחרי שלל ספוקלציות ולא מעט שמועות על רומן חדש בביצה, השחקן דין מירושניקוב (29) וכוכבת הילדים שירן סנדל (30) השיקו אמש לראשונה מול עדשות המצלמה את הזוגיות הטרייה שלהם. בתחילת החודש דיווחו מדורי הבידור כי נראה שאת תחילת השנה אפשר לפתוח בבשורות משמחות על רומן חדש בביצה שמתבשל אך אף אחד מהצדדים לא אישר את הדברים.

אמש בפרימיירה לסרט הישראלי החדש של גיא עמיר וחנן סביון"מכתוב" שביים עודד רז, התייצבו מירושניקוב וסנדל מחובקים ומחוייכים בסינמה סיטי גלילות מול המצלמות ואימתו את הדיווחים על הזוגיות הטרייה. צמד האוהבים הצעירים פגשו את צמד האוהבים אליאנה תדהר ובן זוגה לי בירן ששומרים על זוגיות יציבה, דניאל מורשת, עילי ושירי בוטנר, חיים ושגית רביבו, כוכבת הסרט שתינשא בקרוב לבחיר ליבה חן אמסלם, יוצרי הסרט חנן סביון וגיא עמיר עם בנות זוגם ואחרים.


זוגיות חדשה לשנה חדשה! דין מרישניקוב ושירן סנדל צמודים (צילום: רפי דלויה)זוגיות חדשה לשנה חדשה! דין מרישניקוב ושירן סנדל צמודים (צילום: רפי דלויה)

כזכור סנדל פירקה זוגיות לפני זמן קצר מאד עם אחיה של המגישה דנה גרוצקי, בן גרוצקי שיצאו רק מספר חודשים לפני שהחליטו לפרק את החבילה ולהמשיך איש איש לדרכו. נראה שאצלה זה קרה די מהר.

 

רביבו ושגה. באו לפרגן (צילום: רפי דלויה)רביבו ושגה. באו לפרגן (צילום: רפי דלויה)
חן אמסלם כוכבת הסרט עם עוד זוג צמוד לי בירן ואליאנה תדהר (צילום: רפי דלויה)חן אמסלם כוכבת הסרט עם עוד זוג צמוד לי בירן ואליאנה תדהר (צילום: רפי דלויה)

היוצרים המוכשרים. גיא עמיר וחנן סביון (צילום: רפי דלויה)היוצרים המוכשרים. גיא עמיר וחנן סביון (צילום: רפי דלויה)