הדוגמנית המצליחה נטע אלחימטסר (23) מגיעה לשיאים חדשים. מחזר חדש ולוהט במיוחד עוקב אחר הדוגמנית הישראלית ועושה לה לייק לכל תמונה שהיא מפרסמת ברשתות החברתיות, האם בן הזוג שלה, בלמה של מכבי חיפה רמי גרשון צריך להיות בכוננות ספיגה? אלחימסטר כאמור נמצאת בזוגיות פוטוגנית עם הכדורגלן רמי גרשון (29) כשרק לאחרונה חזר לישראל מבלגיה וחתם בקבוצה מהכרמל אחרי עשור ששיחק בקבוצות מובילות בניכר.

השניים אף שכרו דירה משותפת בחיפה לחמש השנים הקרובות אבל מסתמן שכוכב העל של פריז סאן ז'רמן, ניימאר, שם עין על אלחמיסטר שלנו ועושה לה לייק לכל תמונה שהיא משתפת ברשתות. לפני שבוע נפגשו השניים בתצוגת אופנה של טומי הילפינגר בלונדון ותיעדו את המפגש התמים אך הנוצץ בתמונה ברשתות. מסתבר שהקשר בין השניים לא נגמר בתמונה, ואקס ברצלונה עוקב אחרי הדוגמנית הישראלית ודואג להזכיר לה את זה בלייקים. רק נזכיר שלו יש פי 82 יותר עוקבים מלה, מה שאומר- 82 מיליון עוקבים.


כל כך התלהב ממנה שפירסם את התמונה אצלו בחשבון. נטע אלחמיסטר וניאמר. (צילום: אינסטגרם)כל כך התלהב ממנה שפירסם את התמונה אצלו בחשבון. נטע אלחמיסטר וניאמר. (צילום: אינסטגרם)

זאת לא הפעם הראשונה שהישראליות מוכיחות שהן הנשים הכי שוות שיש על הפלאנטה ראו מקרה קורל סימנוביץ' שעומדת להתחתן עם סרג'י רוברטו,שחקנה של בארסה וחבר קרוב של ניאמר. גם שמו של הכוכב הכי גדול בעולם כריסטיאנו רונאלדו, נקשר לא פעם לישראליות יפייפיות שהחל לעקוב אחריהן באינסטגרם ואף לפתח שיחה. מה שכן, נטע אכן מסובבת ראשים אבל צר לנו לאכזב את הברזילאי, כי יש כדורגלן אחר שחרוט על ליבה. נקסט טיים.


יופי בינלאומי. (צילום: שי תמיר)יופי בינלאומי. (צילום: שי תמיר)תכלס? הכי מחמיא שחברה שלך מעניינת כוכב כדורגל כמו ניאמר. נטע ורמי (צילום: אביב חופי)תכלס? הכי מחמיא שחברה שלך מעניינת כוכב כדורגל כמו ניאמר. נטע ורמי (צילום: אביב חופי)


 

עוד תכבוש את העולם. אלחמיסטר. (צילום: רפי דלויה)עוד תכבוש את העולם. אלחמיסטר. (צילום: רפי דלויה)