הרצה למיליון בדימוס לינור פחימה נמצאת בחודש השביעי להריונה השלישי. הפעוט או הפעוטה שיגיחו לעולם יצטרפו לשני אחיהם הקטנים בן חיים בן השנתיים וחצי והללי אסתר בת העשרה חודשים. בגלל ההפרשים הצמודים והיות שבשלוש שנים הספיקו פחימה ובעלה אבי שמש להביא שלושה ילדים לעולם אחד אחרי השני הביקורות לא מרפות ולפחימה נמאס לשתוק.

ללינור פחימה נמאס לשמוע ביקורות על ההריונות שלה (צילום: פייסבוק)ללינור פחימה נמאס לשמוע ביקורות על ההריונות שלה (צילום: פייסבוק)

"אנשים מרגישים חופשי להעיר לי ברחוב כאילו היו החברים הכי טובים שלי, איזה קצב שתהיי לי בריאה, את ממש פורייה, הולך להיות לך ממש קשה, איך לא הזמנת חדר באברבנל. אפילו איזו בחורה הגזימה כששאלה אותי אם לא שמעתי על אמצעי מניעה. זה מרתיח ומכעיס אותי, אף אחד לא מפרנס אותי, זה לא עניינו של אף אחד ולא חסר לנו כלום והילדים זה המתנה הכי גדולה שקיבלנו בחיים. אני מאחלת לכל בנות ישראל שיזכו להריונות . תודה באמת שאנשים מאפיינים את מצבי הבריאותי ורמת הפריון שלי. מה זה עניינכם? מה אתם נכנסים לי לוריד? היה חודש שממש התביישתי מההערות והביקורות שהסתגרתי בבית וכשיצאתי לבשתי בגדים רחבים שלא יראו שאני בהריון . עכשיו כבר נמאס לי לשתוק ומי שלא מוצא חן בעיניו שישמור את דעותיו לעצמו".בהריון הראשון עם יוכי, החברה והפרטנרית למירוץ. (צילום: אינסטגרם)בהריון הראשון עם יוכי, החברה והפרטנרית למירוץ. (צילום: אינסטגרם)


 

ילדים זה ברכה חבר'ה. (צילום: ברק פכטר)ילדים זה ברכה חבר'ה. (צילום: ברק פכטר)