אחרי שהתקרבה לצלחת, הפכה לסנגורית של בני הזוג נתניהו בעיקר של שרה ואף מתכננת לעצמה משרה פוליטית, אין מי שראויה יותר לקבל קמפיין אופנה נחשק מאשר ניקול ראידמן, רגע לפני שמשרה פוליטית לא תאפשר לה. ראידמן שמוכרת מותגי על בינלאומיים וסופר יוקרתיים בחנות שלה בכיכר המדינה, יורדת לעם ונבחרה לשמש כפרזנטורית למותג האופנה הישראלי של רשת "גלי" לקולקציית סתיו וחורף 2017-2018.

ראידמן בת ה- 31 לא נבחרה לבדה לשמש כפרזנטורית אלא יחד עם שני ילדיה, מישל בת ה- 7 וריצ'י בן השלוש שכבר אוחזים כל אחד מהם חשבון אינסטגרם עשיר בעוקבים. השלישייה תככב בקמפיין שנאמד בשווי של 3 מיליון שקלים כשמתוכם ראידמן על פי גורמים בתעשייה צפויה לקבל חצי מיליון שקלים לעונה. הסכומים המדוברים לא באמת יציגו איזו תנועתיות או תזרים בחשבון העובר ושב של "ההוט קוטור" לכן החליטה המעושרת הצדיקה לתרום את כל כספי הקמפיין בסך של חצי מיליון שקלים, לבתי חולים לילדים ועמותות לילדים חולים ונזקקים. עוד סיבה מספיק טובה לבנות קריירה פוליטית. עבור ריצ'י מדובר בקמפיין ראשון לעומתו ניקול ומישל שכבר כיכבו בקמפינים משותפים בעבר.


פרזנטורית ברמה גבוהה. ניקול ומישל לרשת "גלי:" (צילום: אלכס ליפקין)פרזנטורית ברמה גבוהה. ניקול ומישל לרשת "גלי:" (צילום: אלכס ליפקין)

 

דוגמנים מגיל צעיר. מישל וריצ'י ילדיה של ראידמן (צילום: אלכס ליפקין)דוגמנים מגיל צעיר. מישל וריצ'י ילדיה של ראידמן (צילום: אלכס ליפקין)
עושה מצווה גדולה כיאה לקריירה הפוליטית שבדרך ניקול ראידמן וביתה מישל. (צילום: אלכס ליפקין)עושה מצווה גדולה כיאה לקריירה הפוליטית שבדרך ניקול ראידמן וביתה מישל. (צילום: אלכס ליפקין)