חגי תשרי הם התקופה האידיאלית לסלב הישראלי המצוי לארוז פקלאות ולטוס לחו"ל. ואם אפשר לנסוע לשם אז מדוע לא? מסתבר שמיה דגן היא לא רק חברה טובה, רבנית וצלע שנייה בהגשת תוכנית רדיו בעבור דפנה לוסטיג, אלא גם פרטנרית מושלמת לחופשה משפחתית. הצמד הנשי החזק והבלונדיני עלה על טיסה פלוס רכב והגיע עם הבחורים והילדים לחופשה בעקבה, ירדן.

לוסטיג מצויידת בתספורת פלטינה קצרה שהספיקה להציג כבר אתמול בסלון של מיקי בוגנים מלווה בבעל יונתן הלר והילדים, לילי ועפרי והמצחיקונת דגן עם ערן פפר שלה והדוגמנית העולה, הבת אמליה. אין כמו טיסה קצרה לאילת ומשם נסיעה ברכב במיוחד כשכולם נכנסים אליו יחד "כמה אשכנזים נכנסים בג'יפ אחד" סיכמה דגן את האפיזודה המשעשעת בדרך לחופשת בטן גב. עד כמה שזה אפשרי כמובן עם הילדים.


מלא אשכנזים בג'יפ אחד " מיה דגן ולילי בתה של דפנה לוסטיג (צילום: אינסטגרם")מלא אשכנזים בג'יפ אחד " מיה דגן ולילי בתה של דפנה לוסטיג (צילום: אינסטגרם")
מעבר לצמד חמד והמשפחות, אם חשתם בחסרונם של כמה וכמה ידוענים בימים האחרונים לא טעיתם, הרבה נמצאים מעבר לים והרשימה הולכת ומתנפחת. אז בואו נעשה לכם סדר: תאילנד מחבקת ומפנקת כבר ימים ספורים את הזוג המנצח דנית גרינברג ואליאב אוזן, כמו גם את דנה זרמון וגיא ביטון, ניבר מדר ואסי עזר עם אלברט שלו שממש ברגעים אלו נמצאים על המטוס בדרך לגן העדן. סטטיק מדלג מפריז ללונדון בעוד בן אל תבורי ואורטל עמר ניצלו מהירי בווגאס וכעת עושים את אל איי תודה לאל. שלומית מלכה רצה בסנטרל פארק בניו יורק ואוכלת בייגל ושיר אלמליח תמריא בקרוב לטיול במלדיביים כמתנת יום הולדת 28 מג'וזף קארדו, הצלם האיטלקי הפרטי שלה. כבר מקנאים מספיק?

 הספיקה לבקר אצל מיקי בוגנים לפני החופשה (צילום: אינסטגרם)הספיקה לבקר אצל מיקי בוגנים לפני החופשה (צילום: אינסטגרם)

בדרך כלל אנחנו רגילים לראות אותן יחד בחופשות. דגן והגיסה, יעל גולדמן (צילום: אינסטגרם)בדרך כלל אנחנו רגילים לראות אותן יחד בחופשות. דגן והגיסה, יעל גולדמן (צילום: אינסטגרם)

צמד חמד. לוסטיג את דגן. הבלונד שולט! (צילום: אינסטגרם)צמד חמד. לוסטיג את דגן. הבלונד שולט! (צילום: אינסטגרם)