ככה באמצע החיים, מאור זגורי, מירי בוהדנה, גורי אלפי ואורלי זילברשץ גילו קרובי משפחה חדשים שלא ידעו על קיומם. בני המשפחה נחשפו בפניהם בעזרת אתר MyHeritage , המאפשר לנהל אילנות יוחסין ולאתר קרובים. מירי בוהדנה מצאה בת דודה מסתורית באמריקה. הנשוי הטרי, מאור זגורי מצא גם הוא בן דוד מדרגה שנייה שחי בארה"ב והצהיר "סוף־סוף יהיה לי איפה לישון בניו־יורק!".

אורלי זילברשץ נחשפה לקרבה משפחתית לרב המפורסם יחזקאל לנדאו ואמרה: "כן, נדמה לי שפעם שמעתי משהו על מישהו שהיה רב של קהילה. דווקא מוצא חן בעיניי שאני בת לשושלת של רבנים." גורי אלפי שנחשף לבת דודה שלא הכיר, אמר: "עוד משפחה?! רק בצד של אבא זה עשרה ילדים. יש לנו מלא אנשים במשפחה שגם ככה אנו לא מצליחים לשמור על קשר. אבל הם יגיעו כשהם יצטרכו כליה."מירי בוהדנה. מצאה בת דודה מסתורית בארה"ב. (צילום: My Heritage)מירי בוהדנה. מצאה בת דודה מסתורית בארה"ב. (צילום: My Heritage)

אורלי זילברשץ נדהמת מהבשורות לקירבה המשפחתית שגילתה. (צילום: My Heritage)אורלי זילברשץ נדהמת מהבשורות לקירבה המשפחתית שגילתה. (צילום: My Heritage)

MyHeritage היא חברת טכנולוגיה ישראלית, באתר החברה רשומים 35 מיליון אילנות יוחסין המכילים מעל 2.5 מיליארד פרופילים של אנשים.

 
יכולים לתכנן על ירח דבש בניו יורק. מאור וחן זגורי ברגע המאושר.