שלומית מלכה ממשיכה לכבוש את פסגת האופנה של אירופה. אחרי שהתנוססה על שער גיליון ספטמבר האחרון של מגזין האופנה הנחשב ELLE ספרד, כובשת המלכה שלנו הפעם את פורטוגל. הדוגמנית בת ה- 23 ממשיכה לפזר גלאם ים תיכוני ונבחרה להתנוסס על גבי שער מגזין האופנה המוביל ELLE של חודש אוקטובר הפעם של המדינה השכנה, פורטוגל. מסתבר שהמלכה שלנו לא רק חביבה על אזרחי ישראל אלא גם אהובה במיוחד במדינות ספרד ופורטוגל. מדובר בעוד הישג מרשים לרזומה שמצטרף לרשימת השערים הנחשקים שכבשה כמו קוסמופוליטן, מארי קלייר וגלאמור.

מלכה למי שפספס, שוהה בימים אלה בניו יורק למשך שלושת החודשים הקרובים במטרה לקדם את קריירת הדוגמנות המצליחה שלה. את הבעל הטרי, יהודה לוי, היא הותירה בגפו יחד עם ילדיהם המשותפים ההולכים על ארבע, בישראל והשניים מתקשרים מספר פעמים ביום דרך רשת הסקייפ. את האימונים שהיא רגילה לעשות על בסיס יום יומי אצל ליקי, המאמנת שלה, היא לא זונחת ומחליפה אותם בג'וגינג בסנטרל פארק תוך כדי שמספיקה לבלות גם עם החבר הקרוב והקולגה, מיקי בוגנים שהגיע גם הוא לביקור בניו יורק סיטי בסוף השבוע האחרון.


מתגעגעת לדובי מעבר לים. וגם לכלבים (צילום: אינסטגרם)מתגעגעת לדובי מעבר לים. וגם לכלבים (צילום: אינסטגרם)


הוא אחראי לפריצה של הדוגמנית המצליחה. מיקי בוגנים ומלכה על מונית בניו יורק (צילום: אינסטגרם)הוא אחראי לפריצה של הדוגמנית המצליחה. מיקי בוגנים ומלכה על מונית בניו יורק (צילום: אינסטגרם)

יהודה נשאר בבית הפעם. שלומית מלכה ויהודה לוי פוטוגניים (צילום: אולג בלואוסוב)יהודה נשאר בבית הפעם. שלומית מלכה ויהודה לוי פוטוגניים (צילום: אולג בלואוסוב)