לפני שבועיים השיקו כוכבי הילדים דין מירושניקוב ושירן סנדל את הזוגיות הטרייה שלהם לראשונה בפומבי כשהגיעו יד ביד לאירוע מתוקשר. שבועיים אחרי שיצאו מארון הזוגיות, כבר אפשר להעביר הילוך מול המצלמות ולהשיק נשיקה לוהטת במיוחד. השניים התייצבו בחמישי האחרון בעיצומו של חג הסוכות לפסטיבל המוזיקה האלקטרוני הבינלאומי DGTL בחסות הייניקן והשיקו נשיקה רומנטית ורטובה אל מול הפלאשים של צלמי הפפארצי. בל נשכח שסנדל פצחה בזוגיות עם מירושניקוב רגע אחרי שנפרדה מבן גרוצקי אחיה של דנה גרוצקי והשניים פירקו את החבילה רק ביולי האחרון אבל סנדל מצאה מהר מאד אהבה חדשה עם מירושניקוב.


מאושרים עד הגג. דין מירושניקוב ושירן סנדל (צילום: שוקה כהן)מאושרים עד הגג. דין מירושניקוב ושירן סנדל (צילום: שוקה כהן)

לצמד השחקנים הצטרפו זוג הנאהבים מייקל לואיס, האיש והקוביות, והחברה הברזילאית סורויה. עוד נראו כוכב הילדים הלוהט און רפאלי, הזמר אסף אמדורסקי, רמי פורטיס, יוליה פלוטקין, יהלי סובול ורעייתו עדי גילת, גל אמיתי, משה אשכנזי, ישראל אהרוני, יהונתן בשן ואחרים שהגיעו להנעים את חג הסוכות במוזיקה, בירות ושלל פינוקים. את מרבית תשומת הלב תפס הזוג הטרי ללא ספק, שלא מפסיק לשתף אותנו בחשבונות האינסטגרם אחד של השנייה בבילויים משותפים. את היממה האחרונה לדוגמא, בילו בחוף בוגרשוב, כשמירושניקוב עבד חזק על הריבועים.


עוד זוג נאהבים יפים. מייקל לואיס וסורויה (צילום: שוקה כהן)עוד זוג נאהבים יפים. מייקל לואיס וסורויה (צילום: שוקה כהן)


תחרות ריבועים עם מייקל לואיס?? מירושניקוב כבר עובד על התיחזוק של השישייה שלו בחוף הים (צילום: שוקה כהן)תחרות ריבועים עם מייקל לואיס?? מירושניקוב כבר עובד על התיחזוק של השישייה שלו בחוף הים (צילום: שוקה כהן)כבר במגרש של הגדולים. און רפאלי (צילום: שוקה כהן)כבר במגרש של הגדולים. און רפאלי (צילום: שוקה כהן)

סחבקים. משה אשכנזי וגל אמיתי (צילום: שוקה כהן)סחבקים. משה אשכנזי וגל אמיתי (צילום: שוקה כהן)ישירות מחגיגות הנישואים לחגיגות בפסטיבל. יוליה פלוטקין (צילום: שוקה כהן)ישירות מחגיגות הנישואים לחגיגות בפסטיבל. יוליה פלוטקין (צילום: שוקה כהן)