אחרי שעזבה את תל אביב, חזרה עזבה ושוב חזרה עדי הימבלוי שוב נפרדת. נראה שעדי הימלבלוי מתקשה למצוא את המקום המועדף עליה בו היא רוצה להשתקע ולהקים בית בישראל או שאולי היא פשוט אוהבת הרפתקאות חדשות ושכנים חדשים. לפני שנתיים החליטה מלכת הילדים והאמא הלוהטת שעם כל הכבוד לעיר הגדולה ולהיצע הבלתי נגמר של עיר הבילויים, אין כמו לגור ליד אימא או סבתא או כל דבר שנקרא עזרה עם הילד.

לכן, ארזה פקלאות יחד עם בנה ליאו ובעלה נדב, עזבה את תל אביב ועברה להתגורר בחולון בסמוך לבית הוריה. שנתיים ליד ההורים הספיקו לה ללמוד להשתלט על ההורות הטרייה, ולהרגיש מספיק מוכנה לצאת לעצמאות ודרך חדשה. בימים אלה הימלבלוי שוב שינתה כתובת מגורים והפעם ליעד החדש בפרברי המרכז, המושבה הרצליה ככה שנפרדה לראשונה מאזור חיוג 03. שיהיה בהצלחה!
עוזבת את אזור חיוג 03. עדי הימלבלוי (צילום: עדי אורני)עוזבת את אזור חיוג 03. עדי הימלבלוי (צילום: עדי אורני)

ואם תרצו להיתקל בה בקרוב, תוכלו לעשות זאת בחג החנוכה הקרוב אז תשחק את הנסיכה יסמין בחידוש למחזמר "אלאדין" לצידם של מייקל לואיס, חובי סטאר, אסף הרץ וטוביה צפיר. רק אל תתבלבלו כי שם זוכה השחקנית- דוגמנית להשתעשע עם הלוק הברונטי, כשפאה שחורה ארוכה מעטרת את ראשה.

 


 

שתהיה לכולנו שנה של אהבה ❣️#lovesofmylife

A post shared by Adi Himelbloy (@adihimelbloy) onבחנוכה הקרוב תראו אותה בשחור. הימלבלוי והקאסט של "אלאדין" (צילום: אינסטגרם)בחנוכה הקרוב תראו אותה בשחור. הימלבלוי והקאסט של "אלאדין" (צילום: אינסטגרם)