הזוג הצעיר והמפורסם בישראל, כוכבת הילדים, הזמרת והשחקנית נועה קירל והדוגמן ברק שמיר, יצאו לבלות במוצ"ש האחרון והגיעו למופע הקסמים של "חזי דין לייב" שהתקיים בתיאטרון היהלום. כאשר אמן החושים זיהה את הזוג המלכותי בקהל החליט לעלות אותם לבמה ולעשות איתם מספר קסמים זוגיים שהטריפו את הקהל והתוצאות לפניכם. השניים היו בחופשה רומנטית בסופ"ש זוגי במלון הרודס בהרצליה, בערב יצאו למופע של חזי דין והמשיכו את הלילה בבילוי במסעדה בתל אביב עם עוד זוג חברים.

בין הקסמים השתתף הזוג הצעיר בקסם מלחיץ משהו, של שבירת אגרטל מבלי לגעת בו כשהוא בידיים של נועה, קסם נוסף על החושים ועוד. בימים אלו, בן הזוג הפוטוגני חזר ממש בימים אלו משבוע האופנה בניו יורק. במקביל אליו, קירל משיקה בימים אלו את הבושם החדש שלה, ובשבוע שעבר השיקה את ליין המוצרים שלה מבית bdk. במקביל עובדת על סינגלים חדשים וסיימה את צילומי הסדרה החדשה על החיים שלה "כפולה". בנוסף, בחנוכה עתיד לעלות המופע "שלושת המוסקטרים" בו מככבת קירל בתפקיד ראשי. לא נחה לרגע!


הכי אהובים בישראל. נועה קירל וברק שמיר מלהיבים את הקהל (צילום: איתי פולק)הכי אהובים בישראל. נועה קירל וברק שמיר מלהיבים את הקהל (צילום: איתי פולק)

  

זורמים עם הטירוף של אמן החושים (צילום: איתי פולק)זורמים עם הטירוף של אמן החושים (צילום: איתי פולק)
עושים קסמים גם מחוץ לבמה של חזי דין (צילום: איתי פולק)עושים קסמים גם מחוץ לבמה של חזי דין (צילום: איתי פולק)