הבלם הכי מסוקר בתולדות ברצלונה, ג'רארד פיקה, דאג שמיליוני העוקבים שלו באינסטגרם יקבלו מסר חד משמעי בסרטון ששיתף לפני מספר שעות. כזכור, שחקנה של ברצלונה עומד בימים האחרונים בעיצומה של הסערה הגדולה בספרד, כאשר הוא לא מסתיר את תמיכתו הנלהבת במתן עצמאות לקטלוניה כשאף זכה לגידופים קשים מאוהדי הנבחרת בשל כך. מה שיותר מעסיק אותו כמובן הן השמועות על רעידת האדמה שמתחוללת בינו ובין אשתו ואם ילדיו, שאקירה. התקשורת הספרדית מדווחת על משבר גדול שמתנהל אצל אחד הזוגות היותר מפורסמים בעולם, כאשר לפי מגזין "come on" הזוג חווה מתמודד עם משבר זוגי כאשר כל ההופעות התקשורתיות שלהם שבדרך כלל נעשות זה לצד זו, נעשות כעת בנפרד. יותר גרוע מזה, מגזין "pandlr" פרסם לפני יומיים כי ״שאקירה ופיקה״ מתגרשים.


שם קץ לשמועות אודות הגירושים. פיקה ושאקירה ברגע מאושר (צילום: אינסטגרם)שם קץ לשמועות אודות הגירושים. פיקה ושאקירה ברגע מאושר (צילום: אינסטגרם)

בשעת לילה מאוחרת אצלנו פיקה שם סוף לשמועות כשהעלה סרטון מחדר החזרות של הטור העולמי של האישה שלו, בזמן שהיא מתכוננת עם הנגנים שלה על אחד השירים תחת הכיתוב "טופ", משמע מספר 1, משמע מפרגן לה עד מאד. את הסרטון הוא פותח כשהוא "מתגנב" לחדר החזרות ומסמן שצריך להיות בשקט עם האצבע. האם הוא מתכוון שצריך לשמור על השקט על מנת שלא להפריע לזמרת הקולומביאנית הכי מצליחה בעולם בזמן העבודה, או שמא התכוון לסתום את הפיות של כל הנשמות הטובות שהפיצו את השמועה הזדונית בדבר הגירושים? כרגע אחד הזוגות חמים והיותר מפורסמים בספרד, עדיין יחד למרות השמועות שרצות בלי סוף בתקשורת הספרדית.

 

עדיין משפחה אחת מאוחדת. שאקירה, פיקה והילדים (צילום: אינסטגרם)עדיין משפחה אחת מאוחדת. שאקירה, פיקה והילדים (צילום: אינסטגרם)