הדוגמנית ומלכת היופי של הדרום בדימוס איב צור, נצפתה במתחם התחנה בתל-אביב, מבלה עם איש העסקים הבינלאומי והמייסד של המרכז הארצי לתרומות צדקה ועזרה לנזקקים צחי מרקור שסיים לאחרונה את מערכת היחסים המתוקשרת עם אביבית בר זוהר. הדוגמנית בת ה-27 שדגמנה כבר בעבר למותגי אופנה רבים, משיקה ברשת המקוונת בעצמה בימים אלו אתר אופנה חדש אליו אשר באמצעותו היא תייבא בגדי אופנה אותם היא מתכוונת לשווק בארץ ובעולם, ונראה שמכוונת גבוה. למי שצור נראית לו קצת מוכרת, לא התבלבלתם, היא השתתפה בריאליטי "היפה והחנון" בשנת 2010 ומאז סיפרה שאיו סיכוי שנראה אותה משתתפת בעוד תוכנית ריאליטי. כנראה שמרקור נמשך לפליטות של תוכניות מוכרות.

כזכור, כבר דיווחנו לכם בפעם הקודמת על תקרית הדוגמניות האחרונה של מרקור, אז בילה בחברתה של דוגמנית לוהטת ממילאנו וחברותיה הדוגמניות כאשר על פי עדי ראיה במקום בר זוהר רדפה אחרי צחי ליציאה מהמקום פלוס ניסיון לנשק אותו שלא עלה יפה. כוכבת הרשת סיפרה לאחרונה באחד הראיונות כי לאור האהבה הגדולה שביניהם ייתכן ועוד יחזרו וכי היא רצתה להתחתן עם האקס ולהביא ממנו ילדים, אך נראה שלאיש העסקים תכניות אחרות והוא המשיך הלאה וכבר התגבר על אפיזודת אביבית בר זוהר.


אופסי. הצמודה החדשה של האקס של אביבית? צחי מרקור ואיב צור (צילום: אור גפן)אופסי. הצמודה החדשה של האקס של אביבית? צחי מרקור ואיב צור (צילום: אור גפן)

כרגע אין אישור רשמי שהשניים באמת ביחד, אבל למען הסר ספק חשבנו שכדאי שתתחילו להכיר את הבחורה החדשה בחייו של איש העסקים.

 בימים של פפרצי עם האקסית. צחי מרקור ואביבית בר זוהר- כבר לא. (צילום: אור גפן)בימים של פפרצי עם האקסית. צחי מרקור ואביבית בר זוהר- כבר לא. (צילום: אור גפן)
(צילום: אור גפן)(צילום: אור גפן)


חייכו לפפרצי (צילום: אור גפן)חייכו לפפרצי (צילום: אור גפן)