כוכבת הנוער וזמרת הפופ המצליחה נועה קירל רק בת 16 וכבר זוכה להשיק את הבושם החדש שלה. למרות שמעבר לים הצעד המשמעותי יותר נפוץ, גם היא בדומה למספר קולגות מצומצם מהתחום כמו אייל גולן, הזמר אדם ואפילו הדוגמנית דר זוזובסקי פיתחה בושם בניחוח האהוב עליה ובונה על המעריצים שיעוטו למדפי הפארמים לרכוש את הניחוח של הכוכבת הישראלית שלהם.

בעוד הזמרים גולן ואדם נחלו כשלון ביזמות המבשמת מרגיש שהבושם של קירל בעיצוב המיקרופון דווקא יהפוך להצלחה גדולה. אירוע ההשקה נערך בקופר לאונג בר בתל אביב, לצד הזמרת הנרגשת התייצב החבר המפרגן והדוגמן ברק שמיר וצמד האוהבים הצעירים שיחקו במגרש הגדולים ודיגמנו נשיקה לוהטת מול עדשות הפפראצי.


לא נפרדת מהמיקרופון, עכשיו הוא גם מכיל בושם. נועה קירל וברק שמיר (צילום: עופר חן)לא נפרדת מהמיקרופון, עכשיו הוא גם מכיל בושם. נועה קירל וברק שמיר (צילום: עופר חן)


עוד התייצבו הצמד שמסרב להיפרד מאז שמצאו אחד את השנייה דין מירושניקוב ושירן סנדל גם אמן הביטבוקס ושותפה לערוץ הילדים שגיא ברייטנר, אגם בוחבוט, דוגמנית העל סופיה מצטנר , מלכת היופי רותם רבי, בן זיני וטיילור מלכוב, חן אהרוני,חזי דין, הסוכן רוברטו בן שושן, ואחרים.


קטנים במגרש של הגדולים. עם שגיא ברייטנרקטנים במגרש של הגדולים. עם שגיא ברייטנר

מנצלים כל הזדמנות. שירן סנדל ודין מירושניקובמנצלים כל הזדמנות. שירן סנדל ודין מירושניקוב

מפרגנת. סופיה מצ'טנרמפרגנת. סופיה מצ'טנר

עם הקוסם. חזי דיןעם הקוסם. חזי דין