בלונדון עיר האפשרויות הבלתי נגמרות, שום דבר לא חריג, גם לא כששני תיירים מסתובבים ביום חול שיגרתי ברחובות הראשיים של בירת המלוכה הבריטית כשהם מחופשים לחד קרן. אז בטח לא הצלחתם לזהות את הצמד המתוק לכן נחזור להתחלה. צמד הדובים יהודה לוי ושלומית מלכה ארזו פקלאות וטסו ביחד עם חבריהם הטובים לחופשה חלומית בלונדון.

הסיבה העיקרית היא חגיגות יום הולדתו של ציון, אחד מהחברים הטובים של השניים. אותו ציון שציין 40 שנות קיום ערך אירוע נשף יוקרתי באחוזה עוצרת נשימה ששכר בעיר האנגלית, שם התארחו כל המוזמנים ביניהם לוי, מלכה וחבריהם הטובים.


ככה הם פתחו את הבוקר. שלומית מלכה לוי ויהודה לוי (צילום: אינסטגרם)ככה הם פתחו את הבוקר. שלומית מלכה לוי ויהודה לוי (צילום: אינסטגרם)

את נשף היום הולדת פתחו האורחים סביב שולחן בארוחת ערב מלכותית ומשם המשיכו למסיבה באחוזה עד השעות הקטנות של הלילה כשהיא בקונספט הסרט הנודע "עיניים עצומות לרווחה" בה מככבים טום קרוז וניקול קידמן כשכל האורחים התבקשו ללבוש מסיכות על פניהם בדיוק כמו בסרט. כנראה שהאווירה של הסרט השתלטה על לוי ומלכה שהחליטו לצאת יום למחרת מהאחוזה בלבוש מחופש של חד קרן וללכת ברחובות העיר כאילו הם חלק בלתי נפרד מהנוף המקומי.


עדיין מזהיםעדיין מזהים

מה קורה להם?מה קורה להם?

כמעט כמו בברנינג מןכמעט כמו בברנינג מן