נציגות מובחרת של חבורת הבנות היפה שמתאמנות ומבלות הרבה יחד בינהן ירדן הראל שביט ויזל ולירן כוהנר הגיעו אמש (שלישי) לערב שכולו על טהרת השומנים הרווים של הגלידה וליקקו ללא הפסקה. הבנות התייצבו לטעום טעמים לא שיגרתיים בגלידריית הפופ אפ creme שרקחו 13 שפים מובילים במסגרת Round Tables by American Express.

כוהנר היפהפיה התייצבה עם חולצה שכולה שקופה, לא ברור אם זה נעשה במכוון או מבלי להתחשב בפלאשים של הפפארצי אבל התוצאה פוטוגנית והחזייה סקסית והגזרה מעוררת קנאה, ואילו ויזל והראל היו זוהרות ויפות מתמיד.


פאן להן. ירדן הראל, שביט ויזל ולירן כוהנר (צילום: אביב חופי)פאן להן. ירדן הראל, שביט ויזל ולירן כוהנר (צילום: אביב חופי)

אופס רואים לך. אופס רואים לך.

אשאש

עוד התייצבו ללקק אבל בטח שלא אחת לשנייה, קסניה טרנטול וטיטי איינאו שאחרי שדיווחנו לכם על קאט פייט חדש בתעשייה כשבמרכזו ישראל אור, הן הוכיחו שהמריבה עומדת בעינה. למרות שחלל האירוע היה קטן, השתיים נמנעו מלעמוד באותו אזור, ולא החליפו כל הערב אפילו לא שלום מנומס כך שטיטי נאלצה להצטרף לחבורת הבנות וקשקשה איתן במהלך הערב ואף חלקה איתן מספק פריימים מעוררים קנאה.


סוליקו. קסניה טרנטולסוליקו. קסניה טרנטול

טועמת מהכל. טיטי איינאוטועמת מהכל. טיטי איינאו

צ'ילבותצ'ילבותלקחו אותה תחת חסותך. קארין עליה, טיטי איינאו, שביט ויזל, לירן כוהר ושאול בן אדרתלקחו אותה תחת חסותך. קארין עליה, טיטי איינאו, שביט ויזל, לירן כוהר ושאול בן אדרת