ניקול ראדימן היא ה"רוני מאנה" המשודרגת לבני הזוג נתניהו- בעיקר לאשת ראש הממשלה. היום מציינת שרה נתניהו יום הולדת 59 ולמרות שהיא נמצאת בתקופה לא פשוטה עם שלל תלונות, ביקורת תקשורתית וחקירות במשטרה יש מי שיוצאת למאבק לשמירה על שמה הטוב של שרה, חברתה החדשה והמיליונרית ניקול ראידמן.

ראידמן שיתפה ברשתות החברתיות תמונה משותפת של השתיים שצולמה על ידי צלם מקצועי שגילינו כי צולמה במסגרת פרויקט שערכה ראידמן לספר חדש שכל ההכנסות שלו יתרמו לאגודה למלחמה בסרטן ובו משתתפים גם ריטה, אביגדור ליברמן, גילה אלמגור ועוד


 

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman) on


לצד התמונה פרסמה ראדימן את הברכה הבאה: "יום הולדת שמח שרה יקירתי. השנה זכיתי להכיר אישה חכמה, אינטליגנטית, רגישה ואכפתית. אני מאחלת לך בריאות, אושר, שמחה אהבה ובעיקר המון כוח נפשי. תמיד תלכי עם האמת שלך והיא תנצח". לפוסט המדובר זכתה ראידמן לפירגונים אך גם לביקורות על שרה. ראידמן כמובן לא נותרה אדישה לתגובות השליליות והשיבה מלחמה. בין שלל תגובות הנאצה כתבה אחת העוקבות "היא אישה הכי מגעילה שלא אכפת לה מכלום רק מעצמה". ראידמן מיד יצאה להגנת נתניהו וכתבה:בסטוש. שרה נתניהו וניקול ראידמן (צילום: אמיר מאירי)בסטוש. שרה נתניהו וניקול ראידמן (צילום: אמיר מאירי)