אמש נערך אירוע נוצץ בסניף פקטורי 54 בקניון רמת אביב שאירחה את מעצבי העל הזהים דין ודן קייטן מבעלי המותג DSQUARED2 שהגיעו לישראל לביקור קצרצר. צמד התאומים עמרי ורועי בן נתן התייצבו מחוייטים לאירוע והתבקשו מטעם ההפקה לעמוד לצד צמד המעצבים שגם הם אחים תאומים לתצלום משותף אותו הם יכולים למסגר בגאווה מעל מיטת חדר השינה.

עוד התייצבו שלל נשות וגברברי הביצה הלוהטים שבחרו את מיטב האאוטפטים שלהם והתייצבו לפגוש את המעצבים שמלבישים את הכוכבים ההוליוודיים. בין כל האורחים בלטה המאורסת והיפה בנשים גלית גוטמן שהפעם ענדה את טבעת היהלום האובלית הענקית שקיבלה מארוסה הטרי יגאל אהובי והתייצבה עימה בגאון מול עדשות הפפראצי.

כמו גם ההריוניות שרי גבעתי ולירז צ'רכי שהשיקו בטן הריונית, עברי לידר שהביע את דעתו על הריאליטי החתונות של קשת "חתונה ממבט ראשון" כשאמר "שכל אחד יתחתן איפה שהוא רוצה, ברבנות או לא, שיעשה מה שטוב לו. תוכנית פריים טיים לא יפתרו לנו את הבעיה".


התאומים. דין ודן קייטן (צילום: ערן לם, רפי דלויה ואלירן אביטל)התאומים. דין ודן קייטן (צילום: ערן לם, רפי דלויה ואלירן אביטל)

עוד התייצבו אורי פפר, קורין גדעון, בר זומר, נועה קירל וברק שמיר, מאיה ורטהיימר ויערה בנבנישתי, אנחל בונני, הזוג הטרי דין מירושניקוב ושירן סנדל, הרווק הולל גל אמיתי, דנה זרמון ובעלה ופרזנטורית המותג סופי מצ'טנר שהייתה דבוקה לבוייפרנד הכדורגלן תומר טליאס. אורחים נבחרים בינהם שביט ויזל ומיקי בוגנים המשיכו עם התאומים המעצבים לאפטר פארטי אינטימי וחגיגי.


 

וואחד אבן. גלית גוטמןוואחד אבן. גלית גוטמן

בייבי באמפ. שרי גבעתיבייבי באמפ. שרי גבעתי

פריזורה חדשה. ברק שמיר ונועה קירלפריזורה חדשה. ברק שמיר ונועה קירל

איפה הנשים? אנחל בונני ואורי פפראיפה הנשים? אנחל בונני ואורי פפר

שקוף שכיף לכן. מיטל ויינברג אדר, שביט ויזל ויערה בנבנישתישקוף שכיף לכן. מיטל ויינברג אדר, שביט ויזל ויערה בנבנישתי

סטייל. מיקי בוגניםסטייל. מיקי בוגנים

יפים. דנה זרמון וגיא ביטוןיפים. דנה זרמון וגיא ביטון

בייביבאמפ מספר 2בייביבאמפ מספר 2

יפה. בר זומריפה. בר זומר