לא תאמינו מי הגרוש של עדי גרדוס משתתפת בדוקו ריאליטי "חתונה ממבט ראשון" בזכיינית קשת. אחרי שחשפנו כי הזוג הראשון בתוכנית, אחווה סיטבון וטל כוכבא נישאו וחיים באושר עד עצם היום הזה בדירתו של כוכבא בחיפה, ערכנו בדיקה גם על הזוג האופציונלי החדש.

הערב בפרק השלישי של העונה תגלו האם תומר אביטל ועדי גרדוס יעמדו יחד מתחת לחופה. אבל רגע לפני שזה יקרה נעדכן כי עבור גרדוס זאת לא תהיה הפעם הראשונה שלה מתחת לחופה. גרדוס סיפרה בפרק הקודם כי הייתה נשואה בעברה והחלטנו לברר מי האקס שזכה בליבה של האדמונית וגילה את זהותו המפתיעה של הגרוש שלה.


האם הפעם זה יצליח? עדי גרדוס (צילום: צילום מסך "חתונה ממבט ראשון")האם הפעם זה יצליח? עדי גרדוס (צילום: צילום מסך "חתונה ממבט ראשון")

גרדוס הייתה נשואה לכדורסלן עבר ישראלי ספרדי מוכר ששמו יאן מרטין. השניים הכירו בזמן שעדי שיחקה בעצמה ככדורסלנית בקבוצת "אליצור יבנה" ומרטין אף נבחר במהלך התקופה שהיו יחד לתגלית העונה של ליגת העל. לאחר תקופה השניים העבירו את היחסים לקשר רומנטי כך שביולי 2012 הם נישאו ולאחר גירושיהם בספטמבר 2013, חזר יאן לספרד. מקווים שהפעם זה לא ייגמר בגירושים, אם בכלל יתחיל בחתונה.


נקווה שהיא לא תהיה עצובהנקווה שהיא לא תהיה עצובה

Yan martin1.jpgYan martin1.jpg

מאת Yaakov2 - נוצר על ידי מעלה היצירה, CC BY-SA 3.0, קישור