הזמר רגב הוד כבר ידע תקופות בהן הוא מבוקש באירועים והשקעות ועכשיו, מצטרפת אליו גם אשתו והצמד שלו במירוץ למיליון הלן. השניים, הגיעו מחויכים ומאוהבים לאירוע פתיחת עונת הסקי של קלאב מד בגן האורבני באומן 17 בתל אביב בעוד שהם משאירים את כולם במתח האם הם פרשו מהמירוץ או לא. הלן נשאלה על העניין אך סירבה כמובן לחשוף את ההמשך והזמינה אותכם לצפות בפרק הבא.

לצד הזוג החמוד הגיעו עוד כוכבים רבים בינהם צמד השופטים מ"הכוכב הבא לאירוויזיון" קרן פלס והראל סקעת. אי אפשר היה להתעלם מהמומנט שהיה שם. לא רומנטי כאמור כי נטיותיו המיניות של סקעת ידועות, אבל נראה כי הזמרים המצליחים יצרו קשר חברי קרוב ואוהב. באירוע פגשו את השופט בריאליטי המתחרה- אקס פקטור כמו משה פרץ שהגיע עם אשתו היפהפייה ירדן גוזלן והם החליפו רשמים על התחרות בין הזכייניות.


חיים שלנו. הלן ורגב הוד (צילום: אלירן אביטל)חיים שלנו. הלן ורגב הוד (צילום: אלירן אביטל)

הם לא היחידים שצעדו על השטיח הכחול, וכן לא טעינו, כחול, גם ההריונית הטרייה יעל גולדמן ובעלה אורי פפר שמצפים לבן זכר ראשון. עוד הפציעו יפים ואמיצים יעל בר זוהר עוצרת הנשימה עם בעלה גיא זוארץ, מלי לוי בחולצה שקופה ושמעוןגרשון בעלה, נטע אלחימסטר וצמד ברבי וקן לירן כוהנר וגיא גיאור, כמו גם הזוג שהמשיך את החגיגות מחופשתם בקלאב מד במאלדיביים סדנרה רינגלר ובעלה שגב משה.


מומנט לפריים טיים. הראל סקעת וקרן פלסמומנט לפריים טיים. הראל סקעת וקרן פלס

דאבל דייט הורס. שמעון גרשון, יעל גולדמן, מלי לוי ואורי פפרדאבל דייט הורס. שמעון גרשון, יעל גולדמן, מלי לוי ואורי פפר

שני שמות משפחה מסובכים. סנדרה רינגלר ונטע אלחמיסטרשני שמות משפחה מסובכים. סנדרה רינגלר ונטע אלחמיסטר

זוהרות. יעל בר זוהר, עדי הימלבלוי וסנדרה רינגלרזוהרות. יעל בר זוהר, עדי הימלבלוי וסנדרה רינגלר

צריכים תוכנית משלהם. גיא גיאור ולירן כוהנרצריכים תוכנית משלהם. גיא גיאור ולירן כוהנר

שר לה. משה פרץ וירדן גוזלןשר לה. משה פרץ וירדן גוזלן
החורף הגיע. אנה ארונובהחורף הגיע. אנה ארונוב