בחמישי האחרון נערך אירוע הגאלה המסורתי המתקיים מדי שנה של מותג תכשיטי היוקרה של ה. שטרן במתחם שרונה ב"וויסקי בר ומוזיאון" לכבוד השקת הקולקציה החדשה של המותג. נינט טייב ששוהה בימים אלה בארץ וריגשה לפני שבוע מדינה שלמה עם הביצוע הנוסטלגי ל"ים של דמעות", הייתה אורחת הכבוד של הערב.

כשטייב הגיעה למקום היא הופתעה כשקיבלה מהחברה עוגת יום הולדת עם נרות לרגל יום הולדתה וקופסאת מתנה בה הייתה שרשרת זהב יוקרתית עם חריטה של השם אמיליה בתה, עם מקום נוסף לחריטות שמם של הילדים הבאים. אז האם הרוקרית הישראלית שחייה בניכר כבר מתכננת עוד ילדים? אולי, אבל נכון לעכשיו אין שום היריון מתפתח וההכנה היא לשמות הילדים שיגיעו בעתיד, בזמנם.


מרוגשת ברמות (צילום:רפי דלויה, אביב חופי, גלב סמירנוב)מרוגשת ברמות (צילום:רפי דלויה, אביב חופי, גלב סמירנוב)

מתנה מדליקה (צילום: יח"צ)מתנה מדליקה (צילום: יח"צ)

טייב התרגשה מהמחווה, ענדה את השרשרת עם דמעות בעיניים ואמרה שהיא לא מתכוונת להסיר את השרשרת ועוד הוסיפה שכל מה שקשור לאמיליה מרגש אותה עד דמעות. הערב התחיל נהדר, אך כשטייב הייתה אמורה לעלות לבמה להופיע, היא והצוות שלה נתקלו בבעיות אינטרנט במקום שהיה ממוקם מתחת לאדמה וללא הרשת האלחוטית היא לא יכלה להופיע.


מזל טובמזל טוב

כעבור עשרים דקות של עיכוב נפתרה הבעיה וטייב הנעימה למוזמנים את הארוחה ועשתה מה שהיא יודעת הכי טוב. בין שלל המוזמנים נצפו רותם סלע , נועם פרוסט, יובל שרף, לירז צ'רכי ההריונית, אורנה דץ, קסניה טרנטול, ועוד. בסוף ההופעה עזבה במהרה טייב את האירוע והמשיכה להופעה בצפון הארץ בשבי ציון. היישר משם היא המשיכה לבית הוריה בקרית גת שם בילתה בסוף השבוע האחרון רגע לפני שהיא עוזבת אותנו לאל איי.


איפה אסי? רותם סלעאיפה אסי? רותם סלע

היוש. יוליה פלוטקין ואינה בקלמןהיוש. יוליה פלוטקין ואינה בקלמן

בייביבום. לירז צ'רכיבייביבום. לירז צ'רכי

גלאם. קסניה טרנטולגלאם. קסניה טרנטול

רוקנרול. יובל שרף ונינטרוקנרול. יובל שרף ונינט

מתוקתקת. מאיה ורטהיימרמתוקתקת. מאיה ורטהיימר