לכל כוכבי הריאליטי תפנימו, "15 דקות התהילה" זה ממש לא סתם משפט. כשמתמודדים חדשים מתחילים לצוץ בעונות חדשות של סדרות שונות, כוכבים אחרים נאלצים לפנות את מקומם ולפרגן לבאים. כך קרה הבוקר (שני) למלכת ההשקות ליהיא גרינר, שלמרות ההריון השלישי שלה מי שעניין באירוע השקת קולקציה ייחודית ומשותפת של המעצב רונן חן עם המעצבת נועה רביבבלט הזוג העולהאחווה סיטבון וטל כוכבא.

כן ביחד לא ביחד השאלות האלו כבר בעבר, כי בפעם הראשונה השניים התייצבו בשר ודם, יד ביד מבט מול מבט במקום החדש של רוטשילד 12 ופיזרו אהבה לכל עבר אל מול המצלמות האורחים המוכרים. לכבוד המאורע המרגש, סיטבון התחילה את היום כמעט כמו ביום החתונה שלה, עם מאפר שדאג לסדר ולהכין אותה להופעה הרשמית הראשונה שלה אל מול התקשורת ומשם המשיכה לחנות בגדים שהלבישה אותה בבגד שחור מחמיא.


גנבו את ההצגה. טל ואחווה (צילום: רפי לדויה)גנבו את ההצגה. טל ואחווה (צילום: רפי לדויה)

קצת מקנאיםקצת מקנאים

מתכוננת (צילום: אינסטגרם)מתכוננת (צילום: אינסטגרם)

למי שגר כנראה בחלל ולא יודע על מי מדובר, נזכיר כי סיטבון וכוכבא הכירו בפעם הראשונה מתחת לחופה, והערב החתונה שלהם כמו ירח הדבש וחודשי הנישואים הראשונים תועדו במצלמות בדוקו ריאליטי של קשת. הזוג האמיץ העביר את היום לצד כוכבים כמו לירז צ'רכי עם בטן הריונית קטנטנה, ליהיא גרינר ללא שום סממנים מזהים להריון המתבשל, אנה ארונוב, דנה גרוצקי, יאנה גור, שני זיגרון, נטע גרטי ואחרים


בהחלט במעמד סלבבהחלט במעמד סלב

מה עם המשקף? נטע גרטימה עם המשקף? נטע גרטי

טרנד הפסים. נועה רביב, אנה ארונוב ורונן חןטרנד הפסים. נועה רביב, אנה ארונוב ורונן חן

הריוניות או לא להיות. לירז צ'רכי וליהיא גרינרהריוניות או לא להיות. לירז צ'רכי וליהיא גרינר