5645720287001

הכדורגלן הישראלי המצליח בכל הזמנים ערן זהבי נחת בישראל וכמה שעות אחרי כיבד בנוכחותו בפרימיירת הסדרה החדשה ביס "הבוזגלוס" שנערכה אמש ברידינג 3 בנמל תל אביב ותעלה בשבוע הבא לשידור. כל בני משפחת בוזגלו וחבריו ממחנה האימונים התייצבו לפרגן אבל היחיד שגנב את כל ההצגה הוא הכוכב הישראלי ערן זהבי שמשחק בימים אלה בסין וקטף זה עתה את תואר כדורגלן השנה בסין.

זהבי נחת כמה שעות לפני האירוע בישראל והפתיע את כולם כשהתייצב לפרגן למשפחה עם אשתו שי שבחרה בחולצה שקופה ממנה בצבץ החזה שלה. זהבי שהודיע לאחרונה כי יפסיק להתראיין לתקשורת הישראלית מאז סיקור התקרית זריקת סרט הקפטן, הפתיע שוב כששיתף פעולה, היה נעים ונינוח מול אנשי התקשורת שהסתערו עליו. כנשאל האם היה מוכן להיחשף ולעשות סדרה כזו על המשפחה שלו ענה: "אני גם ככה חשוף אבל למה לא זה נחמד, אני חושבת שמשהו כזה משפחתי זה יפה ואני בטוח שיהיה מעניין". רמז לבאות?


אופס רואים לך. ערן ושי זהבי (צילום: רפי דלויה)אופס רואים לך. ערן ושי זהבי (צילום: רפי דלויה)

דאבל דייט. מאור ולירן בוזגלו ושי וערן זהבידאבל דייט. מאור ולירן בוזגלו ושי וערן זהבי

לצד זהבי בלטו כוכבי הסדרה: מאור בוזגלו שהתייצב עם אשתו מירן, אביו יעקב וכל שאר המשפחה, עוד התייצבו כל שחקני מכבי חיפה, הקבוצה החדשה של בוזגלו, שהגיעו באוטובוס היישר ממחנה אימונים של הקבוצה, כמו גם ג'ובאני רוסו ואשתו מאיה פישל, לירן שטראובר, פיני בלילי, טום קשתי, רון שובל, לירון רמתי, בן ביטון ואחרים. בלטה בהעדרה שיר אלמליח שותפתו של בוזגלו לקמפיין האופנה בצילומים שאשתו מירן פחות אהבה.


הבוזגלוסהבוזגלוס

זוג מנצח. מאיה פישל וג'ובאני רוסוזוג מנצח. מאיה פישל וג'ובאני רוסו

לירן שטראובר ורון שובללירן שטראובר ורון שובל

חולה על כדורגל. טום קשתיחולה על כדורגל. טום קשתי