כשדוגמנית מדוברת ומפורסמת נפרדת מאחד הזמרים הגדולים שידעה המדינה ומתחילה לצאת עם מישהו חדש, זה בהחלט חדשות מרעישות. בימים האחרונים ישנם ידיעות משמחות הטוענות כי הדוגמנית השורדת והמגישה רוסלנה רודינה נמצאת בקשר זוגי מסקרן כבר זמן מה עם בחור העונה לשם איתי פז, סוכן ביטוח בן 34 מרמת גן, שלא אוהב את אור הזרקורים.

בתזמון גרוע, ערב לפני שנאלצה לברוח לארץ המגף פורסמו הידיעה על הקשר החדש, ובעוד רודינה מצאה את עצמה בחו"ל מנותקת, החבר החדש שמעורר את סקרנות מדורי הרכילות נשאר רדוף בארץ. למרות שהשניים כביכול יוצאים כמה חודשים אנחנו מצטערים לאכזב אבל הבוייפרנד החדש לא הצטרף לחופשה הרומנטית, אלא זיוה מיכאלי הסוכנת שמייצגת אותה בארץ.


נטשה? רוסלנה רודינה (צילום: אינסטגרם)נטשה? רוסלנה רודינה (צילום: אינסטגרם)

 

A post shared by Ruslana Rodina (@ruslanarodina) on


בעוד הטלפון של פז לא מפסיק לצלצל והשאלות לגבי הזוגיות לא נפסקות, השתיים נחתו במילאנו למטרת ביזנס, הכוללת צילומים ופגישות. את העצירה הראשונה שלהם בעיר האופנה חתמו בהצלחה בסוכנות הדוגמנות הבינלאומית באיטליה, וונדרלנד. לאחר דברים, רודינה הצטרפה לשורותיה של המיוצגים בסוכנות בציפייה לפתח את הקריירה שלה גם מעבר לים. בינתיים יאן הקטן שנותר בישראל, נשאר בהשגחתו של האב המסור אייל גולן. נאחל לה בהצלחה


 

A post shared by Ziva Michael (@zivamichael) on

קיר היפותקיר היפות

XX