לפני חודשיים וחצי צעדו השורד הנודע יוסי בובליל ובת הזוג אביגיל אלפטוב בשביל חופה והשניים הפכו אחרי שבע שנות זוגיות לבעל ואישה. כעת מסתבר שבעודם החליפו נדרים, הם כבר שמרו בבטנם סוד כמוס בדמות היריון ראשון. בלי לחכות הרבה, השניים העלו אתמול (שבת) לרשתות החברתיות תמונה מרגשת ודיווחו על החדשות המסעירות.

רגע לפני שכל המדינה גילתה על הבשורה, בסוף השבוע האחרון השניים בילו במסיבת יום ההולדת של חברתו הטובה ביותר של בובליל מהאי, בר זומר שציינה 24 שנות בלונד בלאונג' בר קופר בתל אביב ואם כולם תהו למה הכלה הטרייה לא שותה- הם הבינו לבד את התשובה.


מצליחים לראות משהו? יוסי בובליל ואביגיל אלפטוב (צילום: רפי דלויה)מצליחים לראות משהו? יוסי בובליל ואביגיל אלפטוב (צילום: רפי דלויה)

כיאה לכלת יום הולדת זומר הגיעה עם בן זוגה אביב כהן אותו היא לא מרבה לחשוף בתקשורת והשניים דפקו כניסה יוקרתית ובסטייל כשהגיעו למקום רכובים על פרארי אדומה. חוץ מאביגיל ובובליל שהציגו בטן קטנה, התייצבו כל החברים מהאי, מעיין אדם, ענבר פיניאבסקי והבעל שחר, נתי שדה, רז ניסים, רז זהבי, שגיא ברייטנר עם בת הזוג החדשה גילי לבנת, חברתה הטובה של זומר לסוכנות הדוגמנות נטע אלחימסטר ובן זוגה רמי גרשון, הדוגמנית יערה בנבנישתי, ואחרים.


נשיקה רטובה. בר זומר ואביב כהןנשיקה רטובה. בר זומר ואביב כהן

אם לא שמתם לב, זומר הגיעהאם לא שמתם לב, זומר הגיעה

מחמאות מדוגמנית לדוגמנית. רמי גרשון, נטע אלחמיסטר, יערה בנבנישתימחמאות מדוגמנית לדוגמנית. רמי גרשון, נטע אלחמיסטר, יערה בנבנישתי

סוליקו. אמיר פחרסוליקו. אמיר פחר

משוגעים. שגיא ברייטנר, בר זומר ומעיין אדםמשוגעים. שגיא ברייטנר, בר זומר ומעיין אדם

והם מסתודדים. ענבל ורז זהביוהם מסתודדים. ענבל ורז זהבי