בזמן שאייל גולן מבלה באמסטרדם כרווק הולל, האקסית המיתולוגית אילנית לוי מבלה עם ילדיהם המשותפים אלין וליאם וכל כוכבי הילדים. בסוף השבוע נערכה פרימיירה לעונה השנייה של דרמת הנוער "נעלמים 2" בסינמה סיטי בגלילות ואלין וליאם ילדיהם המשותפים של אייל ואילנית שאוהבים את סדרת הנוער המצליחה ומעריצים את הקאסט ביקשו מאמא לקחת אותם להקרנה להתחכך בין כל הכוכבים לסלפיז משותפים. מה שהם לא ידעו שהם בעצמם הפכו לאטרקציה לא קטנה ומשכו שלל מוזמנים לבקשת תמונה משותפת.

צוות שחקני הסדרה שהגיעו למקום תוגברו באבטחה כבדה כדי להגן עליהם משלל המעריצים ביניהם הכוכבת העולה אדווה רודברג, האחות הצעירה של אגם רודברג שלא נכחה באירוע, כוכב הנוער טל מוסרי, גאיה גור אריה, יואב רוטמן, ירון בן הרוש ספיר בן רובי ואחרים. מי שהייתה אמונה על הנחיית האירוע היא לא אחרת מכוכבת הילדים עדי ביטי.


הכי כיף סופש משותף. אילנית לוי ואלין וליאם גולן (צילום: רפי דלויה)הכי כיף סופש משותף. אילנית לוי ואלין וליאם גולן (צילום: רפי דלויה)

לוי שדפקה פוזות חינניות לעדשות הפפראצי במקום והרגישה חופשייה אולי חופשייה מדי, לא הייתה ההורה המסור היחיד שסבל את מהומת הילדים המעריצים לטובת הנאת ילדיו, גם כתב חדשות 2 גיא פלג שהגיע עם בנו ומאמן גולסטאר שייע פייגנבויים.

שיכורה מאושרשיכורה מאושר

חברי הקאסט המאושריםחברי הקאסט המאושרים

תודו שיש דמיון. אדווה רודברגתודו שיש דמיון. אדווה רודברג
סלפי עם קהל של משתוללים. עדי ביטי וטל מוסריסלפי עם קהל של משתוללים. עדי ביטי וטל מוסרי
בקרוב יככב עם אייל גולן. שייע פייגנבוייםבקרוב יככב עם אייל גולן. שייע פייגנבויים