אמש, בפעם  השלישית בחייו, נישא מגיש הטלוויזיה, ח"כ בדימוס וכוכב האח הגדול, שרון גל, לבחירת ליבו נטלי קרני בבית הכנסת המרכזי בתל אביב. בני משפחה, מקורבים, ח"כ, אנשי עסקים, בני משפחת אזריה ועורך דינם שפטל התחככו ביוצאי האח הגדול מהעונה בה השתתף גל והתייצבו לשלשל צ'ק לחתן המאושר.

גל בן ה-43 וקרני בת ה-32, מנהלים כאמור הרחק מהתקשורת כבר מזה כשנה זוגיות כשרה וסודית, לאחר שגל החל לעבור תהליך חזרה בתשובה וקרני היא כפי שדיווחנו היא בת למשפחה דתייה. בין 200 האורחים בלטו דן רושנסקי, יוצא האח הגדול, שנותר בקשרים טובים עם גל גם מחוץ לכותלי הבית ותאמינו או לא, גם יוצא האח הגדול חיים שועי שהחיבור בינו לגל פחות ברור לנו.


הזוג הטרי. צילום: רפי דלויה


יורם שפטל חוגג. צילום: רפי דלויהיורם שפטל חוגג. צילום: רפי דלויה

שועי, שישתתף בקרוב בריאליטי "גולסטאר", טעם שוב את התהילה כשהתחכך בשמות כמו ח"כ אורן חזן, העיתונאי חיים הורביץ, פנינה רוזנבלום ואחרים.  על עיצוב שמלת הכלה הייתה אמונה ענב דרור על האוכל הופקדו פלפל פרודקשן והשף אביב משה. הרב יגאל כהן שמלווה את גל בהליך החזרה לתושבה חיתן את השניים, ואירית רחמים הפיקה את האירוע. ניפגש בשמחות.עמוס לוזון ואירית רחמים. צילום: רפי דלויהעמוס לוזון ואירית רחמים. צילום: רפי דלויההרגע החשוב. צילום: רפי דלויההרגע החשוב. צילום: רפי דלויה

מתרגש בפעם השלישית. צילום: רפי דלויהמתרגש בפעם השלישית. צילום: רפי דלויה