סביר להניח שיום הולדת 14 שלכם, או אפילו בר/בת המצווה ממש לא נראו כמו החגיגה לה זכתה הזמרת הצעירה אגם בוחבוט שעל הדרך השיקה לראשונה את הסינגל החדש שלה "חוזרת אלייך". עכשיו, כשהשנים עברו מאז התגלתה כזוכת "בית הספר למוזיקה" והיא לגמרי ביססה את מעמדה בתעשייה, אל מסעדת "מיט קיטשן" שבתל אביב הגיעו החברים הטובים והמפורסמים כדי לחגוג לכוכבת הצעירה.

מלבד הוריה הגאים, אחד המתרגשים המרכזיים באירוע היה משה פרץ שימש אז המורה והמנטור של הזמרת הצעירה שלימים הפכה להצלחה גדולה יחד עם אשתו ירדן וחברו הטוב ליאור נרקיס, הפרודה הטרייה שירן סנדל, קים אור אזולאי, עומר חזן, איתי לוי ועוד לצד אוטובוס שלם של חבריה לכיתה שהגיע היישר מבירת הדרום באר שבע. כשבני נוער בני 14 נפגשים עם כוכבים גדולים זה בדרך כלל נגמר בצרחות, דמעות והמון תמונות אך באופן מפתיע בני כיתתה של בוחבוט כבר רגילים לזוהר, או שזה לא ממש ריגש אותם והם היו עסוקים בעיקר בלשמח את החברה שלהם, ולא בכוכבת הילדים שירן סנדל או משה פרץ.


היוש למנטור. אגם בוחבוט ומשה פרץ (צילום: יבגני זיביק)היוש למנטור. אגם בוחבוט ומשה פרץ (צילום: יבגני זיביק)

ואהוווו חיבוק מאיתי לוי!ואהוווו חיבוק מאיתי לוי!

 

A post shared by TMI מעריב (@tmi_il) on


אולי הם חיכו לנועה קירל שתגיע, אך נבצר ממנה מלהגיע, עקב השתתפותה במחזמר חנוכה. קירל, לא באמת שכחה את החגיגה ושלחה נציגות מכובדת בדמות אביה, שהתייצב במקומה והביא לאגם מתנה וברכה מרגשת.


ותודה להורי שהביאני עד הלוםותודה להורי שהביאני עד הלום

היוש לאבא קירלהיוש לאבא קירל

החברים מהכיתה מעלפים*+**+החברים מהכיתה מעלפים*+**+

הקולגה. עומר חזןהקולגה. עומר חזן


שירן סנדלשירן סנדל


צילום: יבגני זיביק