5677245891001

 דבר שכזה ממש לא זכור לנו בחיים האמיתיים כי זה לגמרי תסריט של הצגה או תוכנית ריאליטי. אתמול בערב התקיימה בהאנגר 11 בת"א הפרימיירה של הפקת חנוכה "מיקי בארץ הפלאות", בכיכובם של מיקי מוכתר, לינור אברג'יל ואלי יצפאן. בסוף ההצגה הפתיע מפיק המופע, אריק עורי, את בת הזוג שלו ואם ילדיו כוכבת הילדים מיקי, כשביקש את ידה וניצל את הבמה כדי לקיים חתונה בהפתעה!

לעיניהם של 2000 הורים וילדים בקהל, מתוכם 500 מוזמנים אישיים של בני הזוג זכו למראה חד פעמי כשלבמה הוכנסה חופה יחד עם הרב מימון אביטן כשברקע קולו של קובי אפללו ששר "מה שהלב שלי בחר". מיקי, שלא היתה מודעת לכל התוכניות שנרקמו מאחורי גבה במשך חודשים ממושכים והוסתרו ממנה, היתה בהלם מוחלט, התקשתה לדבר והייתה על סף עילפון.


סופרייז, את מתחתנת! מיקי מוכתר ואריק עורי (צילום: ענת מוסברג)סופרייז, את מתחתנת! מיקי מוכתר ואריק עורי (צילום: ענת מוסברג)

לא ליפול נשמהלא ליפול נשמה

אישה נשואה!!אישה נשואה!!

הטקס המרגש התקיים על הבמה בנוכחות בני המשפחה של השניים, כשמיקי עדיין לובשת את השמלה שלה מההופעה. ההפקה המטורפת לא הסתיימה בחופה, כי צריך חגיגה של ממש, ולאחר החופה הופנו המוזמנים שח בני הזוג למאהל שהוקם במיוחד בחלקו הקדמי של ההאנגר ותוכנן למסיבת חתונה מוקפדת הכוללת פמוטים, פרחים, תאורה, כיסאות ושולחנות קייטרינג מובחר של "פלפל פרודקשיין".

אז מה עם שמלת כלה אתם שואלים? לאחר שירדה מהבמה, המתינו למיקי בחדרה שתי שמלות שעיצב במיוחד לפי מידותיה המעצב דני מזרחי. גם החלק האומנותי לא נזנח ובמהלך הערב עלו זה אחר זה להופיע "החברים של קריבו", סטטיק ובן אל תבורי וחבריהם לתחום וההפתעה של הערב להקת "הופה היי" בהשתתפות אבי דור ואהרון פררה באיחוד מרגש ששרו מחרוזת משיריהם הנוסטלגיים יחד עם יובל שם טוב(יובל המבולבל), חיים אוסדון (דוד חיים) ומשה דץ – כמחווה למפיקם, אריק עורי. 


איחוד של החיים! אבי דור, מיקי, משה דץ, אריק עורי ואהרון פררהאיחוד של החיים! אבי דור, מיקי, משה דץ, אריק עורי ואהרון פררה


אין ספק שזה סיום מדהים לשנה הקשה שהייתה למוכתר, אחרי שאיבדה לפני כשישה חודשים את דודה ושני בני דודיה בתאונת דרכים קטלנית, חודשים ספורים לאחר שילדה את בתה הבכורה. חגגו עם בני הזוג: הרבנית רונית ברש, אורלי וילנאי, אורנה דץ, לאה שנירר, ציפי רפאלי, טל מוסרי, לירן כוהנר, לירון אברג'יל, אלי יצפאן, רון קופמן, ניקי גולדשטיין, שירן סנדלר, אורנה דץ, דני מזרחי, קובי מחט, ליהיא גרינר, ליבי רן, אליענה תדהר, ועוד


גם זה סוג של איחוד. יובל המבולבל וגור ואוחגם זה סוג של איחוד. יובל המבולבל וגור ואוח

עכשיו דממה. מיקי סטטיק ובן אל על הבמה!עכשיו דממה. מיקי סטטיק ובן אל על הבמה!

איפה הנכדות? ציפי לויןאיפה הנכדות? ציפי לוין

איפה החצי השני? אורלי וילנאיאיפה החצי השני? אורלי וילנאי

שינתה אווטפיט. לינור אברג'ילשינתה אווטפיט. לינור אברג'יל