אחווה סיטבון היא הכלה הראשונה אליה נחשפתם בדוקו ריאליטי "חתונה ממבט ראשון" והחלוצה לקבל את אהבת הקהל כבחורה אמיצה, כשעמדה מתחת לחופה עם גבר שהיא לא מכירה. מאז הגיעו עוד ארבע כלות שכבשו גם הן את לב הצופים, אבל איך קרה שבאירוע השקה שכחו להזמין דווקא את הכלה המובילה?

היום (שלישי) בשעות הבוקר התייצבו רלי לוי, עדי גורדוס, מיקאלה גוטנמאכר ויעל פולקמן במלון הרודס בתל אביב לקשקש על בוטוקס, יופי ומה שבינהם בהשקת הטכנולוגיה החדשה של דר' לריסה ברק. באותו הזמן שחבורת הבנות העלתה תיעוד מפגישת המחזור המרגשת ברשתות החברתיות, קשה היה שלא לתהות היכן סיטבון, ומדוע היא לא חלק מהחגיגה. בהצצה קצרה בחשבון האינסטגרם שלה, גילינו שסיטבון פתחה את הבוקר בתמונה מהמעלית שבבניין בו היא עובדת, כך שהיא ממש לא הייתה עסוקה בלבלות עם שאר הבנות מהתוכנית.


הבנות חוגגות והיא בעבודה. אחווה סיטבון (צילום: אינסטגרם)הבנות חוגגות והיא בעבודה. אחווה סיטבון (צילום: אינסטגרם)

אז אם שאלתם את עצמכם היכן אשתו של טל כוכבא, תופתעו לגלות כי היא כלל לא הוזמנה! כועסים בשבילה? אין צורך. סיטבון, בילתה את סוף השבוע בטיול בנות בברצלונה, ומשרד יחסי הציבור שארגן את האירוע לא הזמין אותה כי הוא חשב שהיא עדיין בחו"ל. נכון, מעצבן, אבל היא מצדה גם ככה לא יכלה להרשות לעצמה להחסיר עוד יום בעבודה כרואת חשבון, אז אל דאגה. עוד הגיעו להריע לבוטוקס: צחי נוי, קסניה טרנטול, עינב בובליל, הדר לוי, מיטל דה רזון ואחרים.

מיחסי הציבור של קשת מטעמה של אחווה נמסר: "אין תגובה".


רלי לוי, עדי גורדוס, מיקאלה גוטנמאכר ויעל פולקמן (צילום: ברק פכטר)רלי לוי, עדי גורדוס, מיקאלה גוטנמאכר ויעל פולקמן (צילום: ברק פכטר)
באו לעשות חייםבאו לעשות חיים
המארחת. לריסה ברק וצחי נויהמארחת. לריסה ברק וצחי נוי
מוקדם כדי להתעניין בבוטוקס. קסניה טרנטולמוקדם כדי להתעניין בבוטוקס. קסניה טרנטול
מייקאובר. עינב בובלילמייקאובר. עינב בובליל