בשבוע שעבר דיווחו מדורי הבידור כי הזוג שכיכב בביצה שירן סנדל ודין מירושניקוב פירקו את החבילה אחרי שלושה חודשי זוגיות פוטוגנית שכללו חופשות משותפות ואין ספור הופעות פומביות באירועים מתוקשרים. מירושניקוב בן ה-29 וסנדל בת ה- 30 השיקו את הזוגיות שלהם על השטיח האדום בפרימיירת הסרט "מכתוב" בספטמבר האחרון והפכו לפאוור קאפל של התעשייה אבל עד מהרה יחסיהם עלו על שרטון והשניים החליטו לפרק את החבילה.

בטח לא חשבתם שפרידות הן באמת קלות ונגמרות ביחסי ידידות למרות ניסיונות של רבים לתאר מציאות מדומה, וכך גם הייתה הפרידה של מירושניקוב וסנדל. כוכבת הילדים החליטה שעל מנת להתגבר על האקס הטרי, עליה להסיר כל זיכרון מהזוגיות שלהם יחד. סנדל מחקה את כל התמונות המשותפות שלהם מהרשתות החברתיות בפייסבוק ובאינסטגרם, וכל התמונות מהחופשות המשותפות והנשיקות הרטובות נעלמו כלא היו.


כבר לא תראו אותם מתנשקים. דין מירושניקוב ושירן סנדל (צילום: שוקה כהן)כבר לא תראו אותם מתנשקים. דין מירושניקוב ושירן סנדל (צילום: שוקה כהן)

מירושניקוב לעומתה, בחר להשאיר את תמונות הנאהבים שלהם כזיכרון עולמים לרגעים היפים. אגב, תודות להתייצבות המשותפת התכופה של השניים, גם לנו יש לא מעט רגעים משותפים של השניים .


מתואמים (צילום: אור גפן)מתואמים (צילום: אור גפן)