ניסים מתרחשים בחג החנוכה, ומסתמן כי נס אחד כבר בדרך להתרחש. ארבעה וחצי חודשים חלפו מאז נדהמה הביצה לגלות כי כוכבי האח הגדול עומרי בן נתן וקסניה טרנטול פירקו את החבילה וביטלו את האירוסים ואת החתונה הצפויה. מאז הספיקה טרנטול לפצוח בקשר עם היהלומן ישראל אור, קשר עליו דיווחנו לראשונה כפי שדיווחנו גם על הפרידה בין טרנטול לישראל.

גם בן נתן המשיך הלאה והקאמבק בין השניים לא נראה אפילו באופק. אחרי פרידה ממושכת, אמש התאחדו בן נתן וטרנטול במסיבת יום הולדתו של דודו כהן מעפולה במועדון הקו בתל אביב, הקולגה לעונה שלהם באח הגדול יחד עם כוכבי האח הגדול לדורותיהם. טרנטול ובן נתן אומנם הגיעו כל אחד מהם בנפרד אך התחבקו וחייכו זה לזו מול עדשות המצלמה, בילו את הערב יחדיו וישבו באותו שולחן.

דודו כהן ושני גולדשטיין. צילום: אור גפןדודו כהן ושני גולדשטיין. צילום: אור גפן


הגעתם למקום האירוע בנפרד היא רק למראית עין כולל החיבוק ההדוק, כאילו לא התראו יובלות כי את הסופ"ש האחרון מסתבר בילו השניים יחד. בן נתן שיתף מדירתו סטורי של הכלבה של טרנטול שקפצה לביקור בשישי בערב . כלומר לא צריך להיות גאון בשביל להבין שמי שהביאה את הכלבה למשכנו של בן נתן הייתה לא אחרת מטרנטול עצמה שקפצה לביקור אצל האקס.

אם חשבתם שהביקור הסתיים שם, טעיתם, כי למחרת שוב העלה בן נתן סטורי נוסף של הכלבה יחד איתו בבית הוריו בשוהם כלומר הוא נשאר ללון איתה את הלילה, כנראה יחד עם האקסית היפהפיה. אז האם מדובר סתם במפגש געגועים והעלאת זיכרונות או אולי המרחק עשה את שלו וכעת אני עדים לתחילתו של קאמבק מרגש. ימים יגידו. 

עמרי בן נתן מסר בתגובה: "ביני לבין קסניה יש המון כבוד, פרגון וגם חברות טובה".