תאמינו או לא אבל כבר שש שנים שאילנית לוי ואלירז שדה מנהלים מערכת יחסים צמודה, יציבה ואוהבת וכל זה הרחק מאור הזרקורים. לכן, זה לא מפתיע שבערב יום הולדתו ה-35 של שדה, אילנית הרשתה לעצמה לבלות עם אנשים שזקוקים לה יותר.

הוא אולי קיבל עוגה מפנקת בשעות הבוקר, אבל בערב לוי הגיעה בהתנדבות מלאה לשמח 900 ילדים חולי סרטן וילדים בעלי נכויות מורכבות באירוע חנוכה השנתי של עמותת "להושיט יד" באולם האירועים לאגו בראשון לציון. חתן היום הולדת בטח מצא משהו לעשות, בזמן שבת הזוג האוהבת שלו בילתה עם הילדים ועם מיטב כוכבי הבידור, בינהם שירן סנדל שהנחתה בהתנדבות את האירוע, וליאור נרקיס שנתן הופעה מכל הלב.


מתוקות. אילנית לוי ושירן סנדל (צילום: מאור אוחנה)מתוקות. אילנית לוי ושירן סנדל (צילום: מאור אוחנה)בר רפאלי
יחד עם אחיה און ואמה ציפי בירכה את הילדים על בימת האירוע בחג חנוכה שמח מלא בבריאות ואור, ועוד היו שם כדי להרים ולשמח כוכבים כמו אגם רודברג, עמית פרקש, דניאל ליטמן, מושיק רוט, גיא זוארץ ואליהם הצטרפו גם כמה יוצאי ריאלטי ביניהם כוכבי חתונה ממבט ראשון, אחווה סיטבון ובעלה טל כוכבא, יעל פולקמן בלי חיים או תומר אביטל ואלי ביז'אווי וכמה כוכבים מהמירוץ למיליון.


מברכים בכיף. משפחת רפאלימברכים בכיף. משפחת רפאלי

יפות. אגם רודברגיפות. אגם רודברג

אהבה ממבט ראשון. יעל פולקמן, טל כוכבא, אלי ביז'אווי, ואחווה סיטבוןאהבה ממבט ראשון. יעל פולקמן, טל כוכבא, אלי ביז'אווי, ואחווה סיטבון

עושה חגיגה. ליאור נרקיסעושה חגיגה. ליאור נרקיס