בסוף השבוע האחרון נערכה מסיבת ענק של התקליטן הנודע מרקו קורולה בביתן 1 בגני התערוכה בתל אביב בהפקת MUSIC TEL AVIV שבראשה עומד רונן מיילי. שלל סלבס הגיעו לבלות במתחם הוי אי פי של וודקה אבסלוט, כשלמקום הגיעה ראשונה גם האקסית הטרייה של עומר אדם- רומי עפרון, כשהיא מלווה בחברות תוך שהיא מנסה להתחמק מצלמי הפפראצי שהמתינו בכניסה.

חצי שעה לאחר מכן הגיע גם האקס הטרי עומר אדם עם החבר החדש סטטיק ובמנהלו אסף אטדגי. אדם עלה ישר לקומה העליונה לשולחן מוזמן שהמתין במיוחד עבורו, ואילו עפרון לעומתו בילתה במתחם הסלבס בקומה למטה. השניים בילו ערב שלם באותה מסיבה שכל אחד מהם נמצא בקומה נפרדת.


העיקר החיוך. רומי עפרון (צילום: שוקה כהן)העיקר החיוך. רומי עפרון (צילום: שוקה כהן)

לא רואה ממטר. עומר אדם (צילום: פרטי)לא רואה ממטר. עומר אדם (צילום: פרטי)

איפה בן אל? סטטיקאיפה בן אל? סטטיק

מקורבים לשניים סיפרו כי הזוג לשעבר ידע על הנוכחות האחד של השנייה באותה מסיבה אך בחרו להתעלם מכך. באסה. לא רק צמד האקסים הטריים נפגשו, כי בפעם השלישית השבוע גם קסניה טרנטול ועמרי בן נתן אך הפעם נוספה צלע, כשהאקס הטרי של טרנטול ישראל אור גם הגיע להרים לדיג'יי. להבדיל מעפרון ואדם השלישיה המעניינת העבירה את הערב באותה קומה.

עוד הגיעו לרקוד עד השעות הקטנות של הבוקר, הפרוד הטרי אלי אילדיס, אייל גולן, ליאור נרקיס, און רפאלי והחברה עומר ברבי ששרדו את המשברון והפגינו גילויי חיבה פומביים באירוע, דין מירושניקוב שפגש את האקסית שירן סנדל, גפן ברקאי וניבר מדר, אושרי כהן, קורין גדעון, סתיו סטרשקו שהשיקה זוגיות חדשה מול עדשות הפפארצי ואחרים.


נתפסתם. ניבר מדר וגפן ברקאינתפסתם. ניבר מדר וגפן ברקאי

אז מה עם התמונה באינסטגרם? און רפאלי ועומר ברביאז מה עם התמונה באינסטגרם? און רפאלי ועומר ברבי

ברור שהיא הפציצה. קסניה טרנטולברור שהיא הפציצה. קסניה טרנטול

אקס מספר 1. עמרי בן נתואקס מספר 1. עמרי בן נתו

אקס מספר 2. ישראל אוראקס מספר 2. ישראל אור

היוש, גם אייל גולן כאן!היוש, גם אייל גולן כאן!