5698097312001

בשנת 1991 ערוץ הילדים קיבל לזרועותיו את שני המנחים הצעירים עודד מנשה ומיכל ינאי. הצמד, היה במשך שנים רבות הפנים של הערוץ כשלכל אחד מהם תוכניות מצליחות ורזומה עשיר. עשור אחרי זה, בשנת 2000 ינאי עזבה את הערוץ וחמש שנים אחר כך גם מנשה. בשבוע שעבר, רגע לפני שתתחיל השנה החדשה, השניים עשו קאמבק וחזרו לערוץ שהוביל אותם להצלחה.

ביום חמישי התקיימו צילומי "השיר האמיתי" – משדר ענק ונוצץ ובו בוצעו שירי ערוץ הילדים האהובים ביותר מכל הזמנים, במהלך החודש האחרון נבחרו מבין 40 שירים 9, שעובדו ובוצעו מחדש על ידי מנחי עבר והכוכבים הגדולים ביותר בינהם ינאי ומנשה שעלו בביצוע מחודש של המנון הערוץ המיתולוגי, "ערוץ הילדים זה אנחנו".


קבלו אותם. מיכל ינאי ועודד מנשה (צילום: אור גפן)קבלו אותם. מיכל ינאי ועודד מנשה (צילום: אור גפן)

מרגש!מרגש!

עוד עלו לשיר ולהחזיר אותכם בזמן, שרית חדד שביצעה את "זה סימן בשבילי", שלומי שבת ביצע מחדש את שירו "תנו לגדול בשקט", ישראל קטורזה ולירון רביבו ביצעו יחד את "חכם בשמש", אליאנה תדהר, תובל שפיר, דניאל מורשת, שירן סנדל ונוה צור שרו את שיר הנושא של סדרת הלהיט "גאליס" שגם זכה בתואר השיר האהוב ביותר, אגם בוחבוט ומשתתפי "הבנים והבנות" לדורותיהם ביצעו את שיר הנושא של "הבנים והבנות", עילי בוטנר וילדי החוץ ביצעו את "דווקא אני", לירון לב שב לבצע את שיר הנושא של "השמינייה", "מול כל העולם" יחד עם עדי המלבלוי. עודד פז, אילן רוזנפלד, קובי פרג', ימית סול ויניב פולישוק עלו לשיר את "הפיג'מות".  בנוסף לכל הביצועים המחודשים התאחדו מנחי העבר של הערוץ - קובי מחט, איתי שגב, סנדי בר, סופי צדקה והדר לוי, למחרוזת שירים מרגשת, יחד עם מנחי המשדר.


הפיג'מות!הפיג'מות!

איחוד. סופי צדקה, מיקי גבע, לירון רביבו, קובי מחט וטום באוםאיחוד. סופי צדקה, מיקי גבע, לירון רביבו, קובי מחט וטום באום

זוכרים? עינת ארליךזוכרים? עינת ארליך

שריתוששריתוש

קובי מחט וסנדי ברקובי מחט וסנדי בר

מול כל העולם. עדי הימלבלוי ולירון לבמול כל העולם. עדי הימלבלוי ולירון לב

הדר לוי!הדר לוי!