בין שגרת היום יום של צילומים, השקות ושמירה על הכושר רוסלנה רודינה משקיעה זמן כדי לדאוג לדבר הכי חשוב לה בעולם, הבן יאן. הבוקר, יחד עם רוס שלבשה בגדי ספורט והייתה בדרך לאימון, הגיעו מקבץ מובחר של אמהות מפורסמות להשקת מערכת הבטיחות החדשה של MOVON מבית א.ד.י מערכות כי עם כל הכבוד לעבודה, אין דבר חשוב כמו הילדים.

אחת אחרי השנייה הגיעו הכוכבות במכוניות המפוארות שלהן, כדי להתקין את הטכנולוגיה החדשה המסייעת במניעת תאונות דרכים ומתראה מפני שכחת ילדים ברכב. עדי הימלבלוי, נלי תגר, יעל גולדמן ההריונית, סנדרה רינגלר, יובל שרף, שגית רביבו, רימה רומנו, ורד פלדמן בהופעה מפתיעה רגע אחרי הלידה ונטלי דדון שהגיעה באיחור אופנתי, הפעם לא בגלל ארגונים אחרונים אלא כי נגמר לה הדלק לחלוטין באמצע הנסיעה.


אמהות בפעולה. שגית רביבו, רוסלנה רודינה, סנדרה רינגלר (צילום: אור גפן)אמהות בפעולה. שגית רביבו, רוסלנה רודינה, סנדרה רינגלר (צילום: אור גפן)

"ואת בתוך הג'יפ שלך...""ואת בתוך הג'יפ שלך..."

עשרת הנשים הנבחרות הן אימהות לילדים, המנהלות חיי משפחה וקריירה ואינן סומכות על המזל אלא לקחו החלטה מעצימה והתקינו ברכבם את מערכת הבטיחות שתשמור על משפחתן בכביש.


חמודות. ורד פלדמן, נלי תגר, עדי הימלבלוי, יובל שרף ושגית רביבוחמודות. ורד פלדמן, נלי תגר, עדי הימלבלוי, יובל שרף ושגית רביבו

מה נשמע?מה נשמע?

לא רק האיחור אופנתי, גם הלוקלא רק האיחור אופנתי, גם הלוק

מזל טוב על הבייבימזל טוב על הבייבי