בעוד שלפני יומיים גל גדות וירון ורסנו צעדו על השטיח האדום האמיתי בהוליווד בטקס היוקרתי של פרסי גלובוס הזהב, אתמול גם כל החברים הטובים שלהם בישראל הגיעו לאירוע פרימיירה מקומי. אז נכון, הרבה פחות כסף הושקע שם אבל הכוכבים הישראלים היו לא פחות יפים, כשהם צעדו זוגות זוגות על השטיח האדום כדי לצפות בסרט החדש "העדות" בכיכובו של אורי פפר.

בעוד שהשמות החמים בתעשייה הגיעו עם בני הזוג שלהם, אסי עזר ורותם סלע, הצמד שמככב אין סוף על המסך שלכם ומנהל זוגיות טלוויזיונית מושלמת החליטו להשאיר את הבעלים בבית ולהגיע יחדיו. אז אלברט אסקולה ואריאל רוטר נשארו בבית, אבל שמעון גרשון ומלי לוי, לירון ויצמן והבעל אורי סמיט, דפנה לוסטיג ויונתן הלר, הילה ורני רהב ואפילו אהוד ונאוה ברק הגיעו יחדיו.

עוד לא עשיתם לנו לייק? לחצו, היכנסו לעמוד האינסטגרם של TMI והישארו מעודכנים


בלתי נפרדים. אסי עזר, אורי פפר ורותם סלע (צילום: אביב חופי)בלתי נפרדים. אסי עזר, אורי פפר ורותם סלע (צילום: אביב חופי)

הדייט שלה להערבהדייט שלה להערב

בעוד שהרבה רומנטיקה הייתה באוויר, עוד נערך מפגש חברות טובות, כשבתמונה אחת משותפת היה קשה מאוד להבחין מי מהבנות היפות והרזות נמצאת בחודש השישי להריונה! אם אתם לא מעודכנים נזכיר, שזוהי יעל גולדמן, אשתו של כוכב הערב שאפילו השקיע בחליפה משובצת ומחוייטת.


ואו! אורי פפר ויעל גולדמןואו! אורי פפר ויעל גולדמן

תודו שקשה לזהות שיש מישהי כאן שבהריון. רותם סלע, מלי לוי, יעל גולדמן לירון ויצמןתודו שקשה לזהות שיש מישהי כאן שבהריון. רותם סלע, מלי לוי, יעל גולדמן לירון ויצמן

התגעגענו. מלי לוי ושמעון גרשוןהתגעגענו. מלי לוי ושמעון גרשון

היוש לכם. נאווה ואהוד ברקהיוש לכם. נאווה ואהוד ברק

לא מרבה להגיע לאירועים. לירון ויצמן ואורי סמיטלא מרבה להגיע לאירועים. לירון ויצמן ואורי סמיט

מה נשמע עם הכובע? אסי כהןמה נשמע עם הכובע? אסי כהן

עם אנשי היחצ רני והילה רהבעם אנשי היחצ רני והילה רהב

החבורה בלי גל גדות\החבורה בלי גל גדות\