תהיתם למה כל הסלבס תיעדו את עצמם ברשתות החברתיות כשהם בעיצומה של נסיעה באוטובוס? אז ממש כמו טיול שנתי, הכוכבים עלו אתמול  על הסעה היישר לירושלים, כדי לחגוג 25 שנה לקניון עזריאלי בעיר. בין המטיילים, היו כוכבי "חתונה ממבט ראשון" ביניהם כמובן אחווה סיטבון נטולת הבעל טל, אלי ביז'אווי בלי מיקאלה, חיים מאיירס לבדו, עדי גרדוס שמתפארת בבלונד זעקני והכלה שהסעירה מדינה שלמה רלי לוי.

למרות שעל המסך נראה כי סיטבון מנהלת זוגיות יציבה עם טל כוכבא, כבר כמה שבועות שאתם קוראים ב-TMI ספקולציות שהזוג כלל לא יחד יש עוד רמז קטן. בזמן שכוכבא חגג יום הולדת עם המשפחה, אחווה דווקא הביעה עניין גדול בחתן של מיקאלה כך שביז'אווי וסיטבון נראו ממש ממש קרובים ושלחו חיוכים מפלרטטים אחד לשנייה, מה שגרם לאי נוחות מצד הקולגות לדוקו ריאלטי.

עוד לא עשיתם לנו לייק? לחצו, היכנסו לעמוד האינסטגרם של TMI והישארו מעודכנים


מה שנקרא "מה נשמע"? אחווה סיטבון ואלי ביז'אווי, חיים מאיירס (צילום: רפי דלויה)מה שנקרא "מה נשמע"? אחווה סיטבון ואלי ביז'אווי, חיים מאיירס (צילום: רפי דלויה)

לבבות באוויר? רלי לוי, אחווה, אלי וחייםלבבות באוויר? רלי לוי, אחווה, אלי וחיים

כוכבא חוגג (צילום: אינסטגרם)כוכבא חוגג (צילום: אינסטגרם)

עוד עלו לירושלים רוסלנה רודינה שרק הולכת ומשתבחת מאז הפרידה מאייל גולן, היפות בביצה שביט ויזל, ירדן הראל, יערה בנבנישתי, ועמית פרקש, כמו גם מאיה ורטהיימר, והרווקה הטרייה שירן סנדל והאחים בן נתן שנהנו כולם מההופעה של הזמר משה פרץ.


 

הכי שיק. יערה בנבנישתי, מאיה ורטהימר, שירן סנדל ושביט ויזלהכי שיק. יערה בנבנישתי, מאיה ורטהימר, שירן סנדל ושביט ויזל

מה המצב רוס?מה המצב רוס?

זהים! עמרי ורועי בן נתןזהים! עמרי ורועי בן נתן

הפנים של חברת הקניונים. ירדן הראל היפההפנים של חברת הקניונים. ירדן הראל היפה

כמעט ולא זיהינו. עדי גרדוס וחייםכמעט ולא זיהינו. עדי גרדוס וחיים