הפקת אופנה אחת ללא יהודה לוי לגמרי הספיקה לנו! אחרי שצמד הדוגמנים שמככבים לצד לוי "יצאו מהארון" והכריזו על הזוגיות שלהם, ניבר מדר וגפן ברקאי זכו להוביל את קמפיין הסילבסטר לבדם, כך שיהודה לוי נשאר בצד ונעדר מהפרוייקט.

הפעם, רגע לפני צילומי קמפיין אביב קיץ 2018 של חברת רנואר החליטו להביא שחקנית חיזוק כדי שלוי לא יהיה גלגל שלישי, וצירפה לפרזנטורים הקבועים את תלמידת האולפנה יעל שלביה, שנבחרה בדצמבר האחרון במקום ה-17 בתחרות העולמית TCCANDLER כאחת הנשים הכי יפות בעולם.


יהודה כבר לא יהיה צלע שלישית. ניבר מדר וגפן ברקאי (צילום: רפי דלויה)יהודה כבר לא יהיה צלע שלישית. ניבר מדר וגפן ברקאי (צילום: רפי דלויה)

בעוד שהזוג החדש בביצה דגמן זוגיות על הסט, לרגע הרגיש לנו טבעי שהדוגמנית הברונטית עם הקארה עמדה ליד יהודה לוי ודפקה איתו פוזות זוגיות למצלמה, עד שירד לנו האסימון והבנו שזו לא שלומית מלכה אשתו, אלא יפה אחרת שמאוד הזכירה לנו את דובי. לוי, התייצב לצילומים בפעם האחרונה לתקופה הקרובה כי בעוד יומיים הוא יעלה על מטוס (עם מלכה) ויטוס לחודשיים ללוס אנג'לס לצילומי העונה השנייה של "איש חשוב מאוד". שיהיה בהצלחה.


שלומית? לוי ויעל שלביהשלומית? לוי ויעל שלביה

בלי ידייםבלי ידיים

החבורההחבורה

תודו שזה קצת מבלבל. שלומית מלכה (צילום: אור גפן)תודו שזה קצת מבלבל. שלומית מלכה (צילום: אור גפן)

מאוהביםמאוהבים