מלכת היופי מור ממן חשבה שהיא יכולה להתל במדורי הבידור ולהכחיש היריון כשפרסמה פוסט ברשתות החברתיות "אני בטטה מהלכת, לא בהריון" ואפילו לרגע האמנו לה, אבל את תהליך התפתחות הבטן כבר לא ניתן להסתיר. ממן לגמרי בהריון ומסתבר שהיא הכחישה לאורך כל הדרך את הבייבי המתבשל כנגד עין הרע ואמונות תפלות בהם היא מאמינה.

אמש בפרימיירה לסרט האחרון בטרילוגיה האירוטית "חמישים גוונים של שחרור", הגיעה ממן המתחזקת עם בטן הריונית מתקדמת, ליטפה את בטנה במהלך האירוע ולא הפסיקה לזרוק לאוויר מילים כמו "ברוך השם". לא רק שהופתענו לראות שהיא בהריון מתקדם עם בטן רחבה, הופתענו כפליים לגלות שממן שחוזרת בתשובה ומתקרבת לדת בשנה האחרונה, הגיעה עם שמלה שקופה באזור הבטן לפרימיירה הכי אירוטית שנראתה על המסך.


רואים? מור ממן (צילום: ענת מוסברג)רואים? מור ממן (צילום: ענת מוסברג)

זוכרים? מור ממן (צילום: אינסטגרם)זוכרים? מור ממן (צילום: אינסטגרם)

אז לפחות כל האולם היה מלא רק בנשים, חלקת נשים ניתן לקרוא לזה, וגיל אלגבי אחד, אמן האיפור והסטיילינג שהזמין את כל נשות התעשייה להקרנה לנשים בלבד. נראו בדרס קוד שחור וליפסטיק אדום: ציפי רפאלי, ענבל פרץ, לאה שנירר, אופירה אסייג, בנות חתונה ממבט ראשון- רלי לוי ואחווה סיטבון, מעיין אשכנזי, הלן הוד, מיקי מוכתר, ליהי גרינר, נועם פרוסט, ג'קי אזולאי, שגית רביבו ואחרות.


היפות. מעיין אשכנזי, גילי אלגבי וליהיא גרינרהיפות. מעיין אשכנזי, גילי אלגבי וליהיא גרינר

החבורה. מיקי מוכתר, פולה בליק, ציפי רפאלי, אופירה אסייג, לאה שניררהחבורה. מיקי מוכתר, פולה בליק, ציפי רפאלי, אופירה אסייג, לאה שנירר

יפעת סוכליצקי, גילי אלגבייפעת סוכליצקי, גילי אלגבי

 מה אתם חושבים על מה שלבשו הכוכבות?