הזמרת והשחקנית הצעירה נועה קירל היא אחת ההצלחות הגדולות שידעה התעשייה, אבל היא עדיין רק בת 16 ובל נשכח שהיא תלמידת כיתה י"א שנמצאים בעיצומה של שנת הלימודים. בעוד כל חבריה לספסל הלימודים ישבו הבוקר בכיתות והחלו לשנן חומרים לבגרויות הקרובות, נועה קירל נעדרה.

הסיבה? לא מחלה, חופשה משפחתית או הופעה שנסגרה מראש, אלא אירוע השקת העונה החדשה של "פקטורי 54" שנערך הבוקר בהרצל 16 במיצג אופנתי שהתפרס על שתי קומות. אז האם גם על אירועי השקות לחברות להם היא לא משמשת פרזנטורית מקבלת קירל פטור מיוחד מהלימודים? נראה שכן.


מה זה תיכון?? נועה קירל (צילום: אביב חופי)מה זה תיכון?? נועה קירל (צילום: אביב חופי)

חוץ מקירל עוד תלמידת תיכון כיתה י"ב נעדרה הבוקר מספסל הלימודים אבל במקרה שלה הסיבה הגיונית, סופי מצטנר שבין הקמפיינים הנחשקים היא הפרנזטורית הרשמית של החברה. עוד התייצבו כל נשות וגברברי הביצה ביום המעונן והאביך הזה שאין בו שום סימן לקרני שמש, כשכולם ללא יוצא מן הכלל הגיעו עם משקפי שמש והצטלמו איתם בכדי להסתיר ככל הנראה שקיות שחורות מסוף שבוע פרוע.

נראו לירז צ'רכי בהריון מתקדם, עינת ארליך שהגיעה עם הכלבה שלה, אניה בוקשטיין, שיר אלמליח, הראל סקעת, טום באום, ירדן הראל, גל אמיתי, דניאל גד, עברי לידר, לירון וייצמן, יובל שרף, אושרי כהן, שיר מורנו, עמית פרקש, נועם פרוסט, דנה זרמון ואחרים.


פוזה למצלמה. לירז צ'רכי ונטע גרטי (צילום: רפי דלויה)פוזה למצלמה. לירז צ'רכי ונטע גרטי (צילום: רפי דלויה)

לוק קשוח. שיר אלמליחלוק קשוח. שיר אלמליח

השופט המנצח. עברי לידרהשופט המנצח. עברי לידר

שתיים שיודעות. לירון ויצמן ודנה זרמוןשתיים שיודעות. לירון ויצמן ודנה זרמון

דניאל גד וגל אמיתידניאל גד וגל אמיתי

היישר מאילת. מאיה ורטהימרהיישר מאילת. מאיה ורטהימר

עם הכלבה! עינת ארליך ושני פרידןעם הכלבה! עינת ארליך ושני פרידן

יפות יפות. ירדן הראל ומיכל אנסקייפות יפות. ירדן הראל ומיכל אנסקי

מהממת. אניה בוקשטייןמהממת. אניה בוקשטיין