אחרי הרבה שמועות וציפיות, אילנית לוי מאשרת באופן רשמי כי היא סירבה להצעה המפתה שקיבלה מזכיינית קשת להנחות לצד אב ילדיה והגרוש שלה אייל גולן תוכנית ריאלטי מוזיקלית חדשה, לצד הצילבה שלו אביב גפן. הצדדים ניהלו מו"מ כשבסופם הודיעה לוי להפקה שהיא לא תקח את ההצעה הנחשקת.

מקורבים ללוי מסרו כי הסיבה לסירוב הייתה כי לא התאים לה מבחינה מקצועית להיות ממותגת שוב בצילו של האקס והזמר המפורסם והיו שמועות כי לבן הזוג שלה היה חלק בעניין. בסוף השבוע האחרון התייצבה לוי עם בתה אלין נטולת הבוייפרנד אלירז שדה מול עדשות המצלמה באירוע הפנינג של "תנו לחיות לחיות" בשיתוף עם סמליין יבואנית סמסונג בו כל מי שאימץ כלב קיבל במסגרת חבילת האימוץ את שואב האבק האנטי טנגל של סמסונג ואישרה את הדברים.


אישה חזקה. אילנית לוי (צילום: שוקה כהן)אישה חזקה. אילנית לוי (צילום: שוקה כהן)

יום כיף עם אלינושיום כיף עם אלינוש

כשנשאלה על הסיבות לסירובה להנחות את התוכנית והאם זה קשור למישהו קרוב בחייה השפיע על ההחלטה ענתה: "אישה יכולה להחליט משהו בלי אישור של גבר. אנחנו בעולם של metoo. תמיד חושבים שנשים צריכות ציוות אבל הן יכולות להחליט גם בעצמן".

לוי הגיעה לאירוע ועזרה לעודד אזרחים לאמץ כלבים לא הייתה היחידה, גם מייקל לואיס שהגיע למרות הגיד הקרוע, קסניה טרנטול וישראל אור, אלכסה דול, שגיא ביטבוקס והחברה הטרייה רז ואחרים.


יפות וחמודות. קסניה טרנטול ואלכסה דוליפות וחמודות. קסניה טרנטול ואלכסה דול

ישראל אורישראל אור

מאוהבים. שגיא ביטבוקס ורזמאוהבים. שגיא ביטבוקס ורז

לא נעים. מייקל לואיסלא נעים. מייקל לואיס