החיפוש עדיין ממשיך ובימים אלה זכיינית רשת נמצאת בחיפושים אחר צמד מנחים לעונה הראשונה שלהם של "האח הגדול". בר רפאלי הייתה אמורה להנחות לצד צביקה הדר אך לאור חילוקי דיעות בין הצדדים, רפאלי ויתרה על התפקיד הנחשק בריאלטי המצליח.

מאז, שלל שמות נזרקו לשולחן מקבלי ההחלטות גם שמותיהם של אסי עזר ורותם סלע שמנחים בזכיינית המתחרה וגם שמו של עידו רוזנבלום, אך עד כה לא נמצאו המנחים החדשים. מקורות ליחששו ל- TMI שבשבועות האחרונים הזכיינית ניהלה מספר פגישות עם מנחים פוטנציאלים, ביניהם יעל בר זוהר.

עוד לא עשיתם לנו לייק? לחצו, היכנסו לעמוד האינסטגרם של TMI והישארו מעודכנים


תכלס, הכי מתאים להם! יעל בר זוהר וגיא זו ארץ (צילום: אביב חופי)תכלס, הכי מתאים להם! יעל בר זוהר וגיא זו ארץ (צילום: אביב חופי)

בר זוהר הצטרפה לאחרונה לזכיינית רשת עם פיצול הערוצים והלכה בעקבות בעלה גיא זו ארץ מנחה הישרדות בזכיינית. עוד מדווח המקור שהפקת האח הגדול גם שוקלת את זו ארץ כמנחה לצידה של אשתו בר זוהר כי טובים השניים מן האחד לא? אם הליהוק הזה לא יצליח, יש עוד אופצייה כי גם שמה של שלומית מלכה לצד צביקה הדר עלה שוב על השולחן.

מ"רשת" נמסר בתגובה: "אנחנו מודעים לעניין הרב סביב האח הגדול ב״רשת 13״ אולם טרם פרסמנו את זהות המנחים ולכן לא נוכל להתייחס לכל הספקולציות בעניין".שלומית מלכה (צילום: אביב חופי)שלומית מלכה (צילום: אביב חופי)