חשבתם שהחיים של מעיין אשכנזי היו נוצצים אחרי שיצאה מבית האח הגדול? על פי הראיון עם מאור צור בפרק השני של "סוסים טרויאניים" שישודר הערב במהדורה המרכזית בערוץ 10 נראה שממש לא. מסתבר שאחרי שיצאה מהבית הסגור והמתועד, לצד בן הזוג ויחד עם התהילה והמעריצים היא סבלה גם מאלימות קשה ברשת.

אסם הכי עדכני לחודש פברואר

"היה משתמש שכל פעם הייתי חוסמת אותו והוא היה מגיע אלי מחדש, זה היה אותו מלל, אותו סגנון דיבור. אתה מבין שזה בן אדם שבא להרוס אותך". בין הדברים שאותו אדם, מטרידן, היה כותב לה היו משפטים כמו "זהו, עשתה הצגות שהיא עם אביחי (בן הזוג לשעבר אותו הכירה בתוכנית) ומיד כשחזרו מאומן היא זרקה אותו לאילת ויצאה להשתרלל, סתם אחת שפותחת את הרגליים כדי להתקדם".


מעיין אשכנזי (צילום: רפי דלויה)מעיין אשכנזי (צילום: רפי דלויה)

עוד נכתב "נשארת כל כך חסרת ביטחון שאיך שנפרדתם הזרקת בוטוקוס, עם מאתיים מעריצים ואלפי שונאים, התעשייה לא תקפוץ עליך". אחרי תקופה ארוכה של סבל, אשכנזי החליטה לפנות לחוקר פרטי שיבדוק מי עומד מאחורי המסרונים. החוקרים בדקו וניתחו את כל ההודעות ובנו פרופיל, עד שהגיעו למישהו מסויים.


בן הזוג מהאח הגדול. אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי (צילום: שוקה כהן)בן הזוג מהאח הגדול. אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי (צילום: שוקה כהן)