אי אפשר לסיים את יום האישה הבינלאומי מבלי לעלות ידיעה על האישה והאגדה אביבית בר זוהר, סמל הנשיות, סמל להעצמה נשית, להצלחה, להישגים רבים ולתפארת הריסים והתוספות.

בר זוהר שניחנה בגנים משובחים, בתקווה שבעתיד נוכל לשכפל ולייצר עוד מהזן המובחר שלה, מסתבר שכבר משוכפלת. לכוכבת הריאליטי יש אחות שהיא העתק הדבק לדבר האמיתי. אז הכירו את לימור נחמני שלא רק זהה במראה לאחותה הצעירה, הן גם חולקות אותו תחביב של אהבה גדולה לשיתוף תמונות חושפניות ברשתות החברתיות והסטורי וגם לסגנון הלבוש.


זו לא אביבית. לימור נחמני (צילום: אינסטגרם)זו לא אביבית. לימור נחמני (צילום: אינסטגרם)

זו גם לאזו גם לא

לנחמני יש סיבה טובה להשוויץ בגופה כי עד לפני שנה היא שקלה 130 קילו וכיום היא מאמנת כושר עם גוף חטוב ושוקלת 65 קילו. אז אומנם אין תמונות משותפות של האחיות מבית בר זוהר, אבל ביררנו את הסוגיה והאחיות בקשרים טובים. עוד נמסר לנו מבר זוהר שאחותה לא אוהבת פרסום, בהתחלה לא היה ברור איך זה מסתדר עם התמונות שהיא מפרסמת ברשתות, אבל הטענה התבהרה כשבעת הכנת הידיעה ובקשת תגובה מבר זוהר, אחותה הקטנה חסמה את חשבון האינסטגרם שלה כך שאי אפשר יותר לראות תיעוד של הפלא.


זו אביבית. זוכרים? (צילום: אינסטגרם)זו אביבית. זוכרים? (צילום: אינסטגרם)

גם נחמני כמו בר זוהר מייעצת לעוקבייה ברשתות על מערכות יחסים אבל לעומת בר זוהר היא בעלת ניסיון רב, היא אמא לילדה בת 6 שחלקה עם העוקבים שלה את סיפורה האישי כשתפסה את בעלה בוגד בה. ועל זה נאמר התפוח לא נופל רחוק מהעץ.


שוב, לא אביבית!שוב, לא אביבית!

זו אביבית. ושמלה מאוד דומה (צילום: אור גפן)זו אביבית. ושמלה מאוד דומה (צילום: אור גפן)