זה תפס אותנו ממש לא מוכנים, החברה של יאיר נתניהו התייצבה מול המצלמות בשני אירועי השקה שונים ביום אחד! רק לפני מספר שבועות קראתם כאן ב- TMI לראשונה כי בצל פרשיית ההקלטות המסעירות ומועדוני החשפנות, בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו חובק זוגיות חדשה עם בחורה העונה לשם יוליה אגסי.

לוגסי בת ה- 29 גרושה טרייה ואמא לבת קטנה עובדת בחברת קנדה ישראל ואף הספיקה לממש את הרומן עם יאיר כשהשניים יצאו לחופשה זוגית באיטליה. לא ציפינו שרגע אחרי חשיפת הזוגיות החדשה בתקשורת, לוגסי תנצל את דקות התהילה ותתייצב באירוע השקה ראשון ללא כל מורא מול עדשות הפפארצי דבר שלא בטוח שמעון ראש הממשלה כל כך יאהב.


וולקאם. יוליה לוגסי (צילום: שוקה כהן)וולקאם. יוליה לוגסי (צילום: שוקה כהן)

זה קרה אמש באירוע השקה של Fashion club בקניון עזריאלי ברמלה. כשחברה החדשה התייצבה ללא נתניהו ג'וניור אלא בליווי חברה טובה. לוגסי הופתעה מכל ההמולה סביבה לצד אורנה דץ, לירון רביבו, נטלי דדון ואחרים, הרגישה נבוכה מול עדשות הפפראצי ולא הבינה איך הפכה בין לילה מאישה פרטית לאישה מסוקרת. כשנשאלה על הזוגיות עם בנו של ראש הממשלה שמרה על זכות השתיקה. הערב לא נגמר שם, כי לוגסי המשיכה לערב האחרון של שבוע האופנה והתייצבה בתצוגת האופנה של המעצב ויוי בלאיש.


מתערבבת. נטלי דדון, לירון רביבו, אורנה דץ, יוליה לוגסי (צילום: שוקה כהן)מתערבבת. נטלי דדון, לירון רביבו, אורנה דץ, יוליה לוגסי (צילום: שוקה כהן)

ואז בשבוע האופנה (צילום מתוך אינסטגרם)ואז בשבוע האופנה (צילום מתוך אינסטגרם)

בוחרת. לירון רביבובוחרת. לירון רביבו

מהשקה להשקה. נטלי דדוןמהשקה להשקה. נטלי דדון

לייק על הלוק. אורנה דץלייק על הלוק. אורנה דץ