5753617941001

ביום חמישי האחרון חגג שדרן הרדיו ומי שאחראי על הזמר המזרחי בארץ אליקו כהן יחד עם רעייתו מיטל מסיבת בר מצווה לבנם הבכור אוריאן באולמי טרויה שבאשדוד. חשבתם שבדרך כלל משקעים בבנות מצווה? חכו, עוד לא ראיתם כזו חגיגה! כצפוי, התייצבו לפרגן למי שאחראי על השמעתם ברדיו ועל התמלוגים שהם מקבלים כל צמרת הזמר המזרחי כשבניהם בלט אייל גולן שעד לא מזמן היה הצ'ילבה של אליקו כשהשניים ניהלו סכסוך תקשורתי והטיחו אחד בשני הכפשות הדדיות.

כעת לא רק שהוא מגיע לפרגן לבנו של אליקו הוא אף עלה לבמה ונתן הופעה, ללא כל עלות. אייל גולן שגובה עבור הופעה שלו ביום העצמאות 200 אלף שקלים לערך מהעיריות, שר באירוע שבעה שירים מלהיטיו הגדולים ולא ביקש תשלום עבור הופעתו. מסתמן כי סכסוך העבר נותר הרחק מאחור.


אליקו ומיטל כהן, נסרין קדרי והבת אלין (צילום: פריים טיים)אליקו ומיטל כהן, נסרין קדרי והבת אלין (צילום: פריים טיים)

מכבד. אייל גולן (צילום: יח"צ)מכבד. אייל גולן (צילום: יח"צ)

עוד עלו לבמה לפרגן גם הם ללא עלויות ליאור נרקיס שפתח את הערב, משה פרץ ועדן בן זקן. בין האורחים בלטו המאורס הטרי דודו אהרון שבאותו יום חגג את האירוסים לנטלי לוי ואף יצא בהצהרות רשמיות ברשתות החברתיות, עוד שילשלו צ'ק שרית חדד והסוכן אבי גוואטה, ג'ני צ'רוואני ורוני מאנה, מושיק עפיה,אליעד נחום, נסרין קדרי, הפרויקט של רביבו, דניאל גד,  ואחרים.

צילום: פריים טיים ויח"צ


שרית חדד ואבי גואטיה (צילום: פריים טיים)שרית חדד ואבי גואטיה (צילום: פריים טיים)

מזל טוב לשניכם! דודו אהרון ואליקו (צילום: יח"צ)מזל טוב לשניכם! דודו אהרון ואליקו (צילום: יח"צ)

גם היא פה! קובי בוקרה מבעלי אולמי טרויה, אליקו ועדן בן זקן (צילום: פריים טיים)גם היא פה! קובי בוקרה מבעלי אולמי טרויה, אליקו ועדן בן זקן (צילום: פריים טיים)

מושיק עפיהמושיק עפיה

חיים רביבו, דניאל גד ואיילחיים רביבו, דניאל גד ואייל